PDA

Zobacz pełną wersję : Rehabilitacja

karola_28
04-04-12, 17:10
czy znacie jakiś dobrych rehabilitantów w Warszawie? znajoma polecała mi rehabilitację mobilną pat medik, ale chciałabym jeszcze zapoznać się z ofertami innych gabinetów, bardzo prosze o jakieś informację.

Persefona
29-06-12, 03:54
Ja osobiście jeżdżę do łódzkiego bo w Warszawie ceny są kosmiczne i bardzo długie terminy oczekiwania. Nowy dwór ma przystępne ceny a poziom usług jest znacznie wyższy niż w klinikach w wawie, dlatego polecam, choć pat medic nie znam więc może okazać się całkiem spoko.

kuropatwa
16-07-13, 15:50
Gdyby chodziło tylko o jakieś niewielkie schorzenie, które nie wymaga stałej pomocy rehabilitanta, to zainwestowałabym po prostu w jakiś sprzęt do rehabilitacji (np. jak na Actimed, czy w wielu innych sklepach) i ćwiczyłabym sama w domu. Ostatecznie poszłoby na to mniej pieniędzy, a efekt ten sam.

Wypowiadanka
23-07-13, 14:05
kuropatwa, no co Ty, nawet jeśli opłaca się kupić sprzęt rehabilitacyjny (http://www.tb-polska.pl/sklep/), to i tak najpierw potrzebna jest konsultacja z lekarzem specjalistą, trzeba się dowiedzieć przecież, jakie ćwiczenia należy wykonywać, aby nie zrobić sobie krzywdy, tylko żeby sobie pomóc! Działanie na własną rękę jest nieodpowiedzialne.

Icenter
02-08-13, 17:51
Konsultacja jest konieczna, potem rehabilitant, dopiero na końcu ewentualny sprzęt. Tak naprawdę w przypadku mojego dziecka najważniejszy był rehabilitant.

kika1985
18-11-13, 08:38
Odwiedź kilka gabinetów, porozmawiaj, i znajdź "lekarza dla siebie", Ty najlepiej wiesz, jakie masz oczekiwania...