PDA

Zobacz pełną wersję : T-Mobile, unikajcie tego operatora

myjan
15-04-12, 10:21
Od 10-ciu dni usiłuje zalogować się na swoje konto w T-Mobile na kartę. ponieważ nie jest to możliwe od tego czasu prowadzę korespondencję mailową z operatorem. W odpowiedzi dostaje zapewnienia ,że jest zgłoszenie o rezultatach poinformują. Z tym operatorem (ERĄ), jestem związany od co najmniej 10 lat.Doszedłem do wniosku ,że operator ma takich jak ja w .... !.Nie mam możliwości sprawdzenia stanu swoich usług i nie jestem pewien czy mnie nie oszukują.Nadszedł czas na przemyślenie zmiany operatora.

Sieciow
02-05-12, 18:40
Ja jak mam jakiś problem to dzwonię i zawsze pomoc otrzymuję. Może zamiast pisać maile... zadzwoń.

leciwy
03-05-12, 06:08
Od 10-ciu dni usiłuje zalogować się na swoje konto w T-Mobile na kartę. ponieważ nie jest to możliwe od tego czasu prowadzę korespondencję mailową z operatorem. W odpowiedzi dostaje zapewnienia ,że jest zgłoszenie o rezultatach poinformują. Z tym operatorem (ERĄ), jestem związany od co najmniej 10 lat.Doszedłem do wniosku ,że operator ma takich jak ja w .... !.Nie mam możliwości sprawdzenia stanu swoich usług i nie jestem pewien czy mnie nie oszukują.Nadszedł czas na przemyślenie zmiany operatora.

Przeniosłem się do PLAY, mam trzy aktywne konta Play Fresh /na kartę/, komunikacja z operatorem doskonała, oferta ciekawa, okresowe promocje- tu trzeba zaglądać na swoje konto w internecie. Polecam.

tomash23
10-08-12, 07:37
Ja od 10 lat jestem w Plusie. Polecam tą sieć z każdego punktu widzenia (szczególnie, gdy masz dużo znajomych w plusie)!

Sieciow
11-08-12, 11:52
szczególnie, gdy masz dużo znajomych w plusie)!

To samo można powiedzieć o każdej sieci :P, a w Play rozmawia się za darmo w sieci. :P

xplus
11-08-12, 19:13
ja mam od nich bezprzewodowy internet też do d... każdorazowo jak zgłaszam wolne łącze odpowiadają, że problem z ich strony nie istnieje Czekam na koniec umowy i zmieniam operatora

abrakadabra
12-08-12, 18:03
odpowiadają, że problem z ich strony nie istnieje - uwielbiam te odpowiedzi, tych od telefonow, tych od internetu itd, ja im odpowiadam, ze to nie u nich ma byc wszystko dobrze, tylko u mnie bo to ja dzwonie / korzystam z netu .

xplus
13-08-12, 07:09
Niestety wszystko działa w jedną stronę, i nie ważne czy chodzi o telefonię, banki czy cokolwiek innego Czasami pisze o takich anomaliach na swoich blogach

dobre.info
13-08-12, 11:10
ja osobiście polecam orange , miałem kiedyś t-mobile ale to był bardzo nietrafiony wybór

vvti
13-08-12, 13:45
Wszędzie jest dobrze, gdzie nas nie ma. W Play gdzie jestem jest najtaniej, ale czy załatwiłbyś swój problem szybciej niż u innych ? Wątpię. Niestety u nas jeszcze długo o klienta nie będzie się dbać.

Sieciow
13-08-12, 14:08
ja mam od nich bezprzewodowy internet też do d... każdorazowo jak zgłaszam wolne łącze odpowiadają, że problem z ich strony nie istnieje Czekam na koniec umowy i zmieniam operatora

I bardzo dobrze odpowiadają... Na szybkość internetu mobilnego wpływa wiele czynników, pogoda, jakość/moc sygnału, latem szczególnie dobrze sygnał tłumią liście,drzewa. Decydując się na internet mobilny należy sprawdzić który operator ma najlepszą jakość łącza w danym miejscu, a nie kupować w ciemno i później płakać że jest wolno :P

Moc i jakość sygnału możesz zwiększyć za pomocą anteny panelowej CYBERTECH 17dBi http://www.cybertech.com.pl/

tomektr
13-08-12, 20:13
Ja jak mam jakiś problem to dzwonię i zawsze pomoc otrzymuję. Może zamiast pisać maile... zadzwoń.

Ba, czasami lepszą niż trzeba. Ale trzeba przyznać - za Ery było jeszcze lepiej.

ares202
16-08-12, 21:30
Ja miałem telefony we wszystkich sieciach. Prowadzę firmę i oczywiście tnę koszty, gdzie się da. Próbowałem też play, ale niestety zawiodłem się. Ciągle problemy techniczne, których nikt nie chciał rozwiązać. Ale najlepsze ceny do jakości okazały się w sieci orange, przynajmniej dla mojej firmy. Nie mam żadnych problemów, dzięki mojej konsultantce, którą naprawdę szczerze polecam Magdalena Czerw www.orangefirma.pl. Profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy. Jest bardzo kompetentna i szybko załatwia wszelkie problemy związane z umową w sieci orange dla firm.

Radzio25
17-08-12, 10:56
mam bardzo pozytywne doświadczenie prepaidem z mbanku który działa na plus gsm, tylko roaming działa kulawo dzwoni się z jakimś dodatkowym kodem wcześniej lepiej wydrukować ściągę.
mam jakieś doświadczenie z sieciami zacząłem od simplusa, era 5 sekundówki , potem drogi tak tak, sami swoi wewnątrz sieci było za free (gadało się do 0 i następnego dnia wracała kasa na konto), heyah, play (nie było słychać rozmówców ), wg. mojej wiedzy najwięcej klientów ma orange.

xplus
17-08-12, 11:53
I bardzo dobrze odpowiadają... Na szybkość internetu mobilnego wpływa wiele czynników, pogoda, jakość/moc sygnału, latem szczególnie dobrze sygnał tłumią liście,drzewa. Decydując się na internet mobilny należy sprawdzić który operator ma najlepszą jakość łącza w danym miejscu, a nie kupować w ciemno i później płakać że jest wolno :P

Moc i jakość sygnału możesz zwiększyć za pomocą anteny panelowej CYBERTECH 17dBi http://www.cybertech.com.pl/
Antene dokupiłem i dalej nic, niestety nie dociągneli mi kabla i jestem skazany na bezprzewodowy dostęp do świata

abrakadabra
17-08-12, 12:42
Próbowałem też play, ale niestety zawiodłem się. wlasnie przeszedlem do play, dlaczego ? bo taniej niz po 12 latach w erze, nawet na odchodnym nie byli w stanie przebic playa chociaz sie starali zanim mnie w koncu wypuscili -- wtedy to umieja obnizyc cene, byle tylko zostac. Jak na razie na paly nie mam co narzekac, oby tak dalej ...

Krzysztof N
18-09-12, 12:30
Wydaje mi się ,że operator T-Mobile ma w tej chwili dosyć dobrą ofertę. Na przykład oferta Blueconnect 59 zapewnia pakiet 14 GB transferu danych przy abonamencie 59,9 zł butto. Umowa na 24 miesiące, Dodatkowo usługa blueconnect noc za 9 zł ( od 24.00 do 9.00 ) Biorąc pod uwagę dość dobry zasięg tego Operatora jest to obecnie jedna z lepszych ofert na rynku.

abrakadabra
18-09-12, 14:05
Jesli bierzesz pod uwage transfer, to owszem moze i era sie nada ale mi akurat wystarczy 1Gb transferu, tylko do podrozy jest ok, do pracy to nawet erowskie 14GB to za malo

krystyna1617
22-10-12, 15:12
Jesli bierzesz pod uwage transfer, to owszem moze i era sie nada ale mi akurat wystarczy 1Gb transferu, tylko do podrozy jest ok, do pracy to nawet erowskie 14GB to za malo

Moim zdaniem TMobile jak wszytko inne to pesta w porównaniu z Play.
Nie wiem dlaczego jeszcze 100% abonetów nie jest w Play....