PDA

Zobacz pełną wersję : Antywirus Microsoftu

leciwy
03-05-12, 06:28
Windowsa 7 chronię programem Microsoft Security Essential, od dłuższego czasu z dobrym skutkiem.
Denerwuje mnie jednak, że dzień w necie muszę zaczynać od sprawdzenia aktualizacji i ręcznego instalowania nowej bazy wirusów. Microsoft te aktualizacje przysyła jako opcjonalne, i nie widzę możliwości ustawienia automatycznej aktualizacji ochrony.
A może czegoś nie wiem o ustawieniach "seven"?

Ksiaze41
26-06-12, 14:29
Wysyalem Tobie odpowiedz, ale nie wiem dlaczego sie nie pojawila. Dostalem tylko informacje, ze musi byc zatwiedzona przez moderatora...

Morski
11-09-12, 14:31
Microsoft Security Essential... to już Comodo lub Avast są lepsze. Oba mają piaskownice, więc to dodatkowa warstwa ochrony. A program M$ co ma? nawet heurystyki nie ma, opiera się tylko na sygnaturkach, a tu nawet Avira jest lepsza.

Ksiaze41
11-09-12, 15:20
Dokladnie. Ja chronie swoje komputery juz od kilku lat tylko Avira i jestem zadowolony.

karolina121m
14-09-12, 16:44
Avast go bije na leb i szyje :))) tyle w tym temacie :P

Ksiaze41
14-09-12, 17:06
Calkowiecie subiektywne zdanie. Mialem Avast, odrobaczalem komputery z Avast i powiem, ze statystycznie ich bylo wiecej jak tych z Avira, co oczywiscie nic jeszcze nie oznacza. Generalnie sa sobie rownie, choc mi bardziej lezy Avira, bo nie obciaza tak systemu jak Avast. No i dopiero teraz tyle w tym temacie ;)