PDA

Zobacz pełną wersję : CRM -pomocy

Biernat
07-08-12, 11:47
Pomóżcie proszę.
Szef wymyślił, że wspomoże sprzedaż telemarketingiem (w firmie 10 osób). Ja mam mu znaleźć taki i niezawodny CRM, na którym będzie pracować może 5 osób, z czego najwyżej 2 na telefonach. Oprócz tego ma się dać wysyłać automatycznie maile, sms-y itp. Na razie widziałem prezentacje Limtel-a. Cena do przyjęcia nawet dla malutkiej firmy, ale specem od CRMów się nie czuję. Czy ktoś może pracuje na tej aplikacji, albo ma inną dobrą, którą może polecić?
Pozdrawiam

Mariusz Kolacz
19-08-12, 12:32
Proste, darmowe rozwiązanie - OpenCRM lub OpenERP. Wdrożenie praktycznie za free bo obydwa są open source = oszczędność w firmie. Z drugiej strony jak coś się posypie trudniejszy dostęp do supportu.

---------------
---------------
Pozdrawiam,
Specjalista SEO Mariusz Kołacz
Więcej informacji o mnie znajdziesz tutaj (http://techformator.pl/o-mnie/).

Morski
24-08-12, 14:41
Wdrożenie CRM zawsze zleca się firmie zewnętrznej zwłaszcza w sytuacji kiedy nie ma się o tym pojęcia.
Nie ważne ile firma zatrudnia ludzi tylko ilu ma klientów, bo CRM obsługuje klientów a nie pracowników prawda.

Nilka
28-08-12, 10:36
Myślę, że mogę polecić Limtel. Są niezawodni i mają rozwiązania dla małych firm. Sama korzystam od roku i póki co nie narzekam.

majka
08-10-12, 13:00
Każdy system bądź wdrożenie ERP oraz MRP instaluje firma które je sprzedaje. Do ich obowiązków należy również zorganizowanie szkolenia w zakresie obsługi zainstalowanego systemu.

Witka
12-10-12, 18:32
Co za dziwny szef, że kazał Ci znaleźć i już? Ja też uważam, że lepsze byłoby przekazanie zaprogramowania odpowiedniego do potrzeb firmy crm (http://www.komplus.pl/)-u jakiejs zewnętrznej firmie. A nie tak hop siup, że pracownik znajdzie (no, chyba że jesteś pracownikiem za to odpowiedzialnym, to faktycznie)
:D

sylw
05-06-13, 17:58
Uczestniczyłam w szkoleniach z CRM'a. Mówili, że CRM to bardziej wdrożenie i świadomość pracowników niż oprogramowanie. Podobno open-source'owe systemy są niezłe, tylko trzeba je umieć zainstalować, wdrożyć a potem administrować.
Słyszałam o firmie, która jest bardzo zadowolona z wdrożonego CRM - www.tkanfarb.pl. Można tam zapytać u handlowców, kto im dostarczał CRM.

majka
15-06-13, 13:04
Każde oprogramowanie erp czy mrp oraz wdrożenia takie jak crm przynoszą korzyści
pod warunkiem, że są prawidłowo skonfigurowane i obsługiwane.