PDA

Zobacz pełną wersję : Certyfikat AdWords!

KasiaK
31-08-12, 10:04
Czy może ma ktoś doświadczenie z certyfikatem Google AdWords? Można gdzieś znaleźć przykładowe pytania? i jaka jest zdawalność?

Z góry dzięki;)

tuliusz
05-09-12, 07:51
Tak jak wszystkie certyfikaty, tak i ten można zrobić za którym razem chcesz. Ja jestem zdania, że lepiej posiadać praktyczną wiedzę, niż przywiązywać się do robienia nie wiadomo komu potrzebnych certyfikatów.

mmilusia77
13-09-12, 12:47
nie zgodzę się z Tobą z jednego prostego powodu, przy poszukiwaniu pracy w branży taki certyfikat będzie Twoim wielkim atutem, a po drugie mówiąc klientowi, że posiadasz certyfikat google, na pewno masz większe prawdopodobieństwo w przyciągnięciu go do siebie

Miro
29-10-12, 08:46
Zawsze kwit robi lepsze wrażenie przynajmniej na początku, później już można się wykazać, ale chodzi o to żeby ktoś pozwolił na to.

Tomasz Damian
03-12-12, 08:04
nie zgodzę się z Tobą z jednego prostego powodu, przy poszukiwaniu pracy w branży taki certyfikat będzie Twoim wielkim atutem, a po drugie mówiąc klientowi, że posiadasz certyfikat google, na pewno masz większe prawdopodobieństwo w przyciągnięciu go do siebie

Ja raczej mam pewność :-), że lepiej pokazać klientowi co potrafisz a nie mówić co potrafisz... Wolę korzystać z portfolio a nie z papierków jeżeli zlecam cokolwiek ... Pozdrawiam

majka
27-06-13, 14:02
Racja. Aby zdobyć certyfikat, wystarczy nauczyć się teorii a przecież nie oznacza to,
że potrafi się zdobytą wiedzę wykorzystać efektywnie.
Doświadczenie zawsze będzie numerem 1.

Blueone
16-07-13, 13:24

Oczywiście, że tak! Niestety, ale konkurencja na rynku pracy jest ogromna i każda możliwość wyróżnienia się jest dużym plusem. Po za tym, pracodawca coraz rzadziej wierzy na słowo i jednak oczekuje potwierdzenia umiejętności np. w postaci certyfikatów.

http://www.pozycjonowanie.ideo.pl (http://www.pozycjonowanie.ideo.pl)