PDA

Zobacz pełną wersję : strona Biura Podróży

Dorota.
04-09-12, 13:15
Witam,

Proszę o ocenę stronki, szczególnie od strony technicznej (część graficzną stworzyłam zgodnie z zamówieniem). Strona tertur.pl .
Docenie wszystkie, nawet bardzo okrutne komentarze :p

Pozdrawiam,
Dorota.

tyszek
05-09-12, 15:16
Witam,

Zacznę od literówki Już 18 lat organizujemy wycieczki dla dziei młodzieży po Polsce w divie subtitle.

Menu w TOP na tych deskach ma za ciemne litery.

Na stronie O NAS a na stronie OFERTA tło głównej strony ten zielony atlas jest różnej wysokości.

A ten napis można by spolszczyć:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Poza tym jak sprawdź walidację w3c.

Jak za dużo nie zmieniane było w kodzie to WordPress jest w miarę dobrze zrobiony.

Pozdrawiam.

Dorota.
05-09-12, 18:01
Dzięki serdeczne za odpowiedź. Jak by ktoś jeszcze miał jakieś uwagi, to będę wdzięczna.

tyszek
05-09-12, 21:47
Jeszcze jedno mi się rzuciło w oczy :)

W kalendarzu zamiast "« sie" mogłaby być cała nazwa miesiąca.
A druga rzecz odnośnie kalendarza to nie ma przycisku powrotu to następnego miesiąca.
W sensie z sierpnia do września.

Pozdrawiam

robert1987
06-09-12, 12:28
Prawdę mówiąc bardzo słaby projekt graficzny. Możesz sobie zobaczyć jak to powinno wyglądać na najlepszewww.pl

Dorota.
06-09-12, 18:53
Projekt graficzny nie leży w mojej gestii. W mojej gestii leżą kwestie techniczne. Ma działać, treść ma być wprowadzona, mają być spełnione zasady SEO, szybko się ładować, być zabezpieczone itp. To jak wygląda, nie zależy ode mnie. Jedyny mój wkład w grafikę, to klikalna mapa województw (którą swoją drogą muszę trochę podrasować, ale na razie nie mam czasu, utknęłam przy innym projekcie).

wyniczki
18-09-12, 08:08
Moim zdaniem te ciemne litery menu na ciemnym zdjęciu są trochę mało widoczne. A druga sprawa to jak można mieć swoją stronę z domeną a oficjalny kontakt mailowy dawać na o2.pl ?:)

Dorota.
28-11-12, 13:10
Adres jest dawnym, jeszcze założonym przed powstaniem strony i mimo moich namów właścicielka nie chce korzystać z innego. Cóż poradzić - nasz klient, nasz Pan

tyszek
28-11-12, 14:09
Jeśli w o2.pl można podpiąć adres innej domeny to może w ten sposób to rozwiązać.
Drugie rozwiązanie to przekierowanie z nowej domeny na o2.pl i wtedy dwa adresy aktywne a korzysta z interfejsu o2.pl do którego pewnie się przyzwyczaiła.

Janek86
18-12-12, 11:45
Estetyczna ta strona, ale można by zrobić trochę porządku z jej układem, posegregować podstrony w footerze. itp. I nie ma to nic wspólnego z SEO lub z prędkością ładowania.
Pomysł z mapką bardzo fajny.

motorowy
06-01-13, 12:12
Wolno się ładuje ta strona dosyć :/

szybkijaneek
05-03-13, 22:55
Moim zdaniem powinieneś menu, które jest w headerze, ułożyć w jednej linii zaraz pod nim, lub na nim - kwestia, gdzie lepiej będzie sie prezentowało.
Następnie wyśrodkowałbym cały sidebar wyśrodkowac względem białego tła - lepiej by to wyglądało.

adam-borowcowy
15-07-13, 10:20
Ja od wielu lat jestem grafikiem i mi się ona zupełnie nie podoba.
Ciężko powiedzieć co bo tutaj jest całe multum od niewidocznego menu poprzez zdjecie to samo w tle i w headzie strony...

Finansista
29-08-13, 09:43
Ach te kwiatki :confused: Można by trochę pozmieniać żeby strona tak nie raziła w oczy :D

Julita
17-10-13, 17:31
Kompletnie do mnie nie przemawia - przydałaby ci się pomoc kogoś ze zmysłem graficznym

Skenruss
18-10-13, 11:28
Przydały by się spore zmiany :P

Sawantong
20-01-15, 07:40
Szczerze? Z taką stroną internetową nie ma szans przebicia się owe biuro podróży, spójrz na pierwszą stronę google i zobacz jak wyglądają strony biur podróży (strona internetowa to wizytówka naszej firmy w internecie), a teraz odpowiedz sobie szczerze czy osobiście nie znając tego biura, zaryzykowałbyś 1500 zł na wycieczkę do Egiptu, czy poszedłbyś to innego biura z lepszą stroną internetową. Oczywiście mówię tu o szukaniu wycieczki w sieci.

karolkaao
23-01-15, 21:25
nO NIE gadaj :P toć to w podstawówce dzieciaki robią na zajęciach :) biuro podróży z taką szatą?

Duglohrím
12-08-15, 11:07
Strona na dzień dobry ma zrobić wrażenie. Tu tego nie ma.