PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie w Polsce jeździcie na narty?

Witka
12-10-12, 20:03
Śniegu jeszcze wprawdzie nie ma, ale sezon narciarski nieuchronnie sie zbliża - gdzie w tym roku planujecie na narty wypady?

Zakopane nadal w topie, czy może Szklarska, Szczyrk i inne?
My zwykle haczymy o Zakopane, a kończymy na lajtowych spacerkach po Bukowinie Tatrzańskiej.

Polećcie gdzie was nosi

galicjusz12
15-12-12, 10:42
Zakopane itd....

Raquel
21-12-12, 10:44
Itd... to znaczy gdzie?

hrabionszcz
14-01-13, 12:40
Do Czech w Jeseniki. Na górze Pradziad są ładne trasy

Wypowiadanka
15-01-13, 17:23
Ja w tym roku zdecydowałam się na wyjazd narciarski organizowany przez agencję eventową... Proponują Korbielów...Zobaczymy, jak to będzie :) W tej miejscowości byłam tylko raz i to latem, ale jak teraz tak myślę, to rzeczywiście mają tam sporo fajnych górek ;-)

marekraczek
07-03-13, 13:51
W Polsce to Bałka. Warto też pojechać do jasnej w Słowacji. Nocleg najlepiej w tatrelandi i wieczorem baseny geotermalne. U nas nie ma takich stoków.

paulinadmg
13-03-13, 07:47
Zazwyczaj jeżdżę do Białki lub Zakopanego. Wiem, że znajomi byli w Jurgowie, wrócili zadowoleni. Ja jednak pozostanę wierna Białce :)

Impulsywny
21-03-13, 10:45
Zwykle jeżdżę do Bukowiny, ale narzekam na krótkie stoki, choć urozmaicone. :)

Polana
18-07-13, 18:25
Karpacz! Najlepszy dla mieszkańców Dolnego Śląska - bo blisko.

mackk
09-08-13, 13:59
Jak na narty to tylko do Włoch. W Polsce nie ma sensu się w to bawić moim zdaniem.

Przeprowadzki Wrocław
12-08-13, 14:16
Czechy są fajne. Lubię spędzać tam czas zimą. Na nartach i nie tylko. Jest swojsko i niedrogo.

magdakrawiecka
04-09-13, 08:40
Ja często jeżdżę do Rokietnicy, jest niewiele dalej od Szklarskiej a wyciągi są o wiele lepsze. Poza tym nie znoszę tłumów więc zazwyczaj jeżdżę już pod koniec sezonu.

kamińska
24-09-13, 10:43
Ja z reguły wybieram Szczyrk, ale jeśli tylko mam więcej czasu i fundusze mi na to pozwalają to jadę w Alpy np do Zermatt.

pola
07-10-13, 14:01
Ja bardzo lubię Ustroń lub Tatry ale akurat nie na narty, bo na nich się jeszcze jeździć nie nauczyłam ;)

Bartosz Nowak
30-10-13, 11:38
My przygodę z nartami rozpoczęliśmy (zachęceni przez starszą córkę) dwa lata temu. Z racji wiekowego rozrzutu - dzieciaki 4 i 12 lat - i niewielkiego doświadczenia wybieramy stoki łagodne i rodzinne, młodsza też już próbuję jazdy na nartach, ale wiadomo, że inne atrakcje też są mile widziane, a więc obowiązkowo górka do jazdy na sankach, snowtubing, karuzela itp. Na nartach byliśmy m. in. w Bieszczadach, okolicznych stokach, ale to co lubimy najbardziej to Tatry, dzieciaki zachwycone były np. kompleksem w Murzasichle.

agaz
19-11-13, 11:05
My często jeździmy do Szczyrku i Ustronia, jest tam bardzo fajnie, zwykle warunki narciarskie są b.dobre :)

kaczmarek
15-12-13, 10:40
Ja w tym roku wybieram się znowu na narty do Zakopanego. Zeszłej zimy szalałem tam na Nosalu :)

oleska33
30-12-14, 13:15
Zakopane daje radę, są fajne wyciągi i rewelacyjne noclegi, ostatnio nocowałam tutaj (http://www.sienkiewicza12.pl/) ze znajomymi. Jak ktoś szuka mocniejszych wrażeń to może uderzyć do innych krajów gdzie są warunki dla zaawansowanych narciarzy, ale dla mnie Zakopane w zupełności wystarczy.

AntoniMesla
05-02-15, 12:27
Bieszczady można naprawdę odpocząć jest dużo atrakcji jak się już narty znudzą, można się bardzo fajnie wyciszyć ;)

Cudak
10-02-15, 07:01
Powiem wam, że dość często jeździliśmy w Bieszczady, no i rzeczywiście jest tam fajnie, ale tak naprawdę co znaczy prawdziwe narciarstwo to dowiedzieliśmy się dopiero w zeszłym roku, jak pojechaliśmy do Gruzji. Byliśmy w Gudauri
To dopiero jest fajne miejsce na narty i snowboard! Mają tam wiele tras, wysokie góry i co chyba równie ważne dla nas - niskie ceny. Naprawdę jest porównywalnie z Polską.
Polecam każdemu, kto chciałby pojechać za granicę, a nie wei dokąd, ale Włochy są dla niego zbyt kosztowne.

http://www.gudauri.ru/images/gudauri/gudauri_0004.jpg

Trebacz
10-02-15, 13:43
Ja tylko Zakopane :)

tuliusz
12-02-15, 08:32
Kotelnica! i Szklarska Poręba

kinia25
22-03-15, 21:54
Polecam kaszubskie wyciągi narciarskie -niezapomniane wrażenia i miło spędzony czas wśród interesujących ludzi.

koter
31-07-15, 20:38
Lepiej za granicę wyjechać bo tam są lepsze stoki a ceny nie są w cale dużo wyższe. My w tym roku a dokładnie na początku byliśmy w Sierra Nevada z Itaką i wróciliśmy mega zadowoleni. Z całą pewnością kiedyś tam wrócimy ale trzeba innym miejscom też dać szansę:)

Andrzej Deren
13-10-15, 11:05
Ja własnie jadę pierwszy raz w tym roku i wybór padł na Szczyrk. Możecie mi podpowiedzieć czy znacie któryś z noclegów, które są na miejscu? Nie mogę dodać linka, ale chodzi mi konkretnie o Szczyrk, tam jest wyszukiwarka.