PDA

Zobacz pełną wersję : Niewygodne biurko szkodzi efektywności pracy?

Witka
25-10-12, 19:01
Na Czym tam posiadujecie w pracy? Fotele wygodne i odrapane biurko?:confused:
U nas szefostwo przymierza się do wymiany biurek i dali nam nawet opcje wyboru, które chcemy (szał, no nie?). Ponoć dobre biurko= większa efektywność w robocie... heh..

Jeśli na forum są jacyś ludzie z mojej firmy, to może zrobimy jakieś głosowanie kto na które? Pozostali też fajnie by było jakby się włączyli;)

Oba typy są z działu biurka pracownicze, firmy biurokoncept
(wycięta reklama)
Cenowo bardzo się nie różnią (widać, że szef nie chce więcej niż 1200 wydać), ale wyglądowo owszem.
To które?

Raquel
13-11-12, 09:53
Jesli wybór należałby do mnie to zdecydowanie wybrałaby, pierwszą propozycję.

Wypowiadanka
10-12-12, 12:43
Nie będę wybierać, bo pewnie już dawno dokonano wyboru i w biurze wszyscy cieszą się z nowych mebli, chciałam tylko dopowiedzieć, że nie tylko biurko i fotel mają wpływ na pracę :) Równie ważna jest ergonomiczna klawiatura i myszka, odpowiednie oświetlenie, przewietrzenie pomieszczenia itd., itp. :D

masterchef
24-05-13, 12:09
dokładnie! można powiedzieć, ze wszystko ma wpływ na to jak nam się pracuje, otoczenie, ludzie, godziny pracy, wszystko trzeba wziąć pod uwagę

malina48
17-09-13, 15:28
To się chwali Twojemu szefowi, że dał Wam możliwość wyboru. Ergonomika jest bardzo ważna.

kika1985
18-11-13, 09:02
O wygodnym biurku najczęściej można tylko pomarzyć, zdecydowana większość pracodawców myśli wyłącznie o swoich potrzebach, i bardzo rzadko pyta o zdanie pracowników, jestem pod wrażeniem...

Lokizur
10-02-15, 08:49
To oczywiste, że wygodne miejsce pracy sprzyja dobremu samopoczuciu, a to przekłada się na efekty pracy. Atmosfera w pomieszczeniu też jest ważna. Jeżeli współpracownicy się nie lubią, to kiepsko.

karolgrzelak10
30-06-15, 13:27
Na pewno dobre i wygodne biurko to podstawa, jeśli pracujemy wiele godzin przy komputerze. Sam się o tym przekonałem, przez długi okres miałem niewygodne miejsce pracy i nabawiłem się schorzenia kręgosłupa. Ale oprócz dobrego biurka i fotela trzeba pamiętać o częstych przerwach.