PDA

Zobacz pełną wersję : Monitorowanie pozycji w Google i innych wyszukiwarkach

godzilla
13-11-12, 18:38
Poszukuje dobrego softu do codziennego patrolowania pozycji strony w zależności od wpisanej frazy w wyszukiwarce, przede wszystkim Google. Pomożecie?

matuesz26t
14-11-12, 08:47
Ja monitoruje pozycję swojej strony za pomocą bardzo prostego a zarazem świetnego narzędzia o nazwie 'Free Monitor for Google'

Sprawdzałem i zawsze strona jest na tym miejscu co pokazuje ten program.

kmlody84
14-11-12, 11:14
'Free Monitor for Google' jest zależny od Twojego kompa i IP, dlatego często pokazuje nieadekwatne rezultaty. Do niezależnego i obiektywnego pokazywania pozycji lepsze są zewnętrzne narzędzia, jak np serpmonster.pl.

pepka
14-11-12, 12:31
Jeżeli chodzi o Free Monitor for Google to nie zawsze odzwierciedla rzeczywistą pozycji. Poza tym trzeba dużo napracować się zanim powstanie względnie przyzwoity raport dla klienta. W przypadku kilkudziesięciu stron oraz kilkuset fraz trzeba na to poświęcić masę czasu. Już lepszym rozwiązaniem jest seostation.pl w którym te funkcjonalności są zautomatyzowane, przez to przy generowanie raportów jest sprowadzone do kilku kliknięć. Więc koszty za abonament zwracają się dzięki uwolnionemu czasowi który można poświęcić na zarabianie $$$

fotos
14-11-12, 13:52
ja chciałam skorzystać z webpozycja.pl, bo słyszałam że darmowe narzędzie. jednak okazało się, że darmowe jest sprawdzenie pozycji wpisanych jednorazowo, a przeglądu pozycji z kilku dni już nie widać.. trzeba by zapłacić. dlatego tego narzędzia nie polecam

pepka
15-11-12, 13:16
A ile masz tych fraz bo w monitorach typu www.seo-stat.pl albo www.seostation.pl możesz kilka sztuk monitorować za free. Trzeba się tam zarejestrować.

matuesz26t
15-11-12, 14:31
Dzięki za cenne informacje odnośnie "Free monitor..." Spróbuje skorzystać z podanych linków.

KobietaWBiznesie
03-12-12, 12:24
Poszukuje dobrego softu do codziennego patrolowania pozycji strony w zależności od wpisanej frazy w wyszukiwarce, przede wszystkim Google. Pomożecie?

Szukać możesz długo i testować i tracić czas ale z darmowych pozycji nic nie da ci gwarancji, że pokazywana pozycja jest rzeczywistą pozycja twojej strony. Niestety takie realia

edward94
13-02-13, 14:21
http://www.seostation.pl/ i http://www.web-tools.pl/ ja używam tych dwóch są małe rozbieżności niekiedy ale dają rade generalnie, no i oczywiście darmowe

Kamilian
24-02-13, 21:27
Ja również korzystam z Seostation.pl i bardzo sobie chwalę :) Doskonały system do sprawdzania pozycji, ma wszystko to, czego można potrzebować. W dodatku można przetestować za darmo na 2 tygodnie.

Zuku
25-02-13, 11:08
Ja również polecam www.seo-stat.pl, pracuję na tym już drugi rok.

adamisiuk
08-03-13, 16:24
Ja na początek polecam seo-stat.pl, można monitorować za free do 25 fraz w 5 domentach. Webpozycja też nie jest zła w wersji darmowej bo można monitorować 30 fraz i wcale nie działa to jednorazowe bo jest zawsze raport z ostatniego tygodniu. Jeśli chodzi o Free monitor for Google to podaje jakieś kosmiczne pozycje, nic sie nie zgadza...

majka
18-03-13, 10:46
Ja korzystam z Webpozycja.pl. To prawda, że jest on płatny (ok 30 zł na m-c) ale jak dla mnie wart wydania tejże kwoty.
Jest bardzo prosty w użyciu i pokazuje wiarygodne wyniki.
Posiada wiele funkcji rozbudowanych. Godny polecenia

atomatic
06-09-13, 13:02
Ja ze swojej strony mogę polecić stat4seo, program jest płatny, instalowany na serwerze, ale stosunek jakości do ceny jest absolutnie zadowalający.

hegemon
19-09-13, 20:49
Testowałem ostatnio 6 róznycvh programów. Ostatecznie wybrałem Positionly. To amerykańskie rozwiazanie ale jest w wersji polskkiej i mają polskich pracowników w biurze obsługi klienta. Dla mnie to rozwiązanie było najbardziej przejżyste i eleganckie. Funkcjonalności raczej podstawowe, ale dobrze przemyślany flow aplikacji. Nie jest to najtańsze rozwizanie, ale godne polecenia.

sebaglik79
20-09-13, 09:42
Dokładnie ja monitoruje tak samo. Jest do dobry, sprawdzony i za darmo program. Sprawdzałem kiedyś inne opcje darmowe ale po jakimś czasie robiły się płatne. Nie mam takiej potrzeby by płacić za sprawdzanie kilku haseł swoich blogów.

Ja monitoruje pozycję swojej strony za pomocą bardzo prostego a zarazem świetnego narzędzia o nazwie 'Free Monitor for Google'

Sprawdzałem i zawsze strona jest na tym miejscu co pokazuje ten program.

Donathan88
23-09-13, 23:51
Korzystam ze Stat4Seo.pl

damianr900
04-10-13, 16:37
Również polecam zainwestować w webpozycję

Blueone
29-10-13, 10:49
Popieram, webpozycja.pl daje radę. Po rejestracji dostępna jest darmowa wersja narzędzia, jak jest to wersja testowa i posiada pewne ograniczenia. Przykładowo, mamy dostęp do historii jedynie z poprzedniego tygodnia, a także możemy monitorować tylko ok. 13-15 fraz.

dorotasegieda
29-10-13, 15:15
Stat4SEO i nie ma obecnie lepszego programu do monitorowania pozycji, a z desktopowych polecam Free Monitor For Google darmowy rzecz jasna

Gimli
29-10-13, 17:08
Ja polecam Serpomster. Nie mam porównania do innych ale jak się do nich zapisałem to jestem zadowolony. Mają bardo tanie sprawdzanie pozycji i dla amatorów to się super nadaje. Dla pozycjonerów i marketingowców są pewnie bardziej rozbudowane narzędzia.

stokrotka
17-09-14, 19:46
Ja korzystam z usług webpozycji i jestem zadowolona z ich usług. Podoba mi się przejrzystość wykresów pokazujących pozycję mojej frazy w google. A co wy o nich sądzicie?

Rumcajs
14-10-14, 17:16
Wg. mnie webpozycja może się pochwalić łątwością obsługi i profesjonalizmem. Co do stawek też nie ma co się przyczepić, jest darmowa wersja, a płatna nie jest taka droga.

Miloo21
17-10-14, 11:25
Polecam seo-stat - narzędzie jest o tyle fajne, że możesz tworzyć linki z monitoringiem fraz dla swoich klientów.

Wintek
31-07-15, 11:02
jest też darmowa strona google position też można monitorować swoją stronkę

a i polecam też rozwiązania erp - dla każdego biznesu

MariuszP
02-08-15, 20:12
Zdecydowanie polecam monitorowanie asps.pl bo:
- za darmo 5 fraz
- najtańszy pakiet za kilka złotych (każdego na to stać)
- wskazuje dokładne pozycje
- posiada wszystkie interesujące mnie opcje (wykresy, obsługuje lokalizacje, liczy także mapy, fajny interfejs)
- działa na komórce

Maciek123
18-12-15, 10:15
Moim zdaniem wszystkie opisane przez Was wyżej systemy deklasuje webpozycja.pl

Dlaczego? Wymienię choćby kilka argumentów "za":

a) są (jednak) najtańsi
b) podawane są REALNE wyniki jakie są faktycznie w wyszukiwarkach (m.in. Google)
c) możliwość sprawdzania pozycji nawet w... Youtube :D
d) możliwość tworzenia kont klienckich, tak, iż moi klienci mogą wejść sobie samodzielnie i monitorować kiedy tylko chcą pozycje swoich fraz

mmllmm
09-10-16, 23:21
Dzisiaj sprawdziłem webpozycja.pl i widzę że mogę monitorować 6 fraz bo prawdopodobnie top 10 i top 100 traktuje jako dwa odrębne przeszukiwania.
Jest na rynku (darmowe) aktualnie coć co przynajmniej sprawdzi 15 fraz?

wolf
09-10-16, 23:46
Onlinowo cmonitor, desktopowo Free Google Monitor.

mmllmm
11-10-16, 18:15
Na pierwszej stronie cmonitor.pl jest napisane że tylko 14 dni darmowo.
Jak to wyglada po 14 dniach?

kalcytowa
18-08-18, 21:16
dobry temat