PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie na Sylwka?

BartekMazak
14-11-12, 14:15
Gdzie uderzacie na Sylwestra?
Góry, Polska, Morze dla morsa czy jakieś inne pomysły?
(inspiracji szukam)

Wypowiadanka
27-11-12, 11:07
Z Sylwestrem jest ten problem, że przed nim chodzi się do pracy, a 2 dni później też trzeba iść do pracy - chyba, że jakiś szczęśliwiec może sobie pozwolić na urlop ;) Ja nie mogę, w związku z tym nie praktykuję Sylwestra "objazdowego", choć chętnie spędziłabym tę noc gdzieś w domku w górach...
Moje noce sylwestrowe są bardziej prozaiczne, w zeszłym roku byliśmy na sylwestrowej nocy kinowej - 3 seanse plus dyskoteka plus bufet, nie było źle ;) chociaż...zależy co kto lubi :)

BartekMazak
05-12-12, 15:15
No ja raczej z tych mało pijących, więc to, ze potem trzeba iść do pracy zupełnie mi nie przeszkadza:)
Noc kinowa odpada - wolałabym jakieś wyciszenie się czy coś (Zero tłumów, nastrój, no wiesz) :)

Wypowiadanka
06-12-12, 07:38
Chodziło mi raczej o to, że człowiek jest niewyspany, a nie, że na kacu :P

elbert0
13-12-12, 14:12
No ja w ty roku klasycznie, ale nieco dłużej. Mam urlop w pracy, jadę w góry na 5 dni - taki zimowy urlop... wreszcie!

galicjusz12
15-12-12, 10:41
jeszcze troche czasu jest a wiec sie cos wymysli

Witka
31-03-13, 08:45
Ja teraz o Sylwku nie myslę:) hehehe cały rok bity

Wypowiadanka
04-04-13, 10:47
Witka, hehe, no teraz to bardziej się można zastanawiać, gdzie spędzić wakacje ;-) Choć znam osobę, która ma już plany na następnego Sylwestra ;P

kuropatwa
03-06-13, 11:16
Mnie się marzy co prawda nie tyle sylwester, co zobaczenie tego sławnego karnawału w Rio :) Może i jest to trochę tandetne, ale za to takie beztroskie. W Polsce trudno o taką rozrywkę
Może za jakiś czas uda mi się zrealizować to ciche marzenie, bo widzę, że bilety do Rio de Janeiro są coraz tańsze, więc trzeba nazbierać tylko odpowiednią sumkę i można lecieć :)

Wypowiadanka
12-07-13, 11:45
Oooo, to ciekawe :) A ja też chętnie raz bym uczestniczyła w takim karnawale, tak tylko, żeby zobaczyć, jak to jest :))

kamińska
24-09-13, 10:29
Mnie trzy lata temu udało się wybrać na karnawał w Rio i to było tak niesamowite doświadczenie, że aż nie potrafię tego zwerbalizować:) Do Polski wróciłam z taką ilością pozytywnej energii, że starczyło jej na cały rok;)

pola
07-10-13, 14:06
Wow! To musiało być naprawdę wspaniałe przeżycie, zazdroszczę :)

Nanako
14-10-13, 14:44
Ja ostatniego spędziłem w Zakopanym + kulig + zabawa wszystko w pensjonacie. I szczerze mówiąc uważam, że atmosfery jaka panuje w górach nie ma nigdzie. Bawiłem się również nad morzem więc mam porównanie.

Kryssiak
15-10-13, 13:32
Też spędziłam ostatniego sylwestra w Zakopanem sama z moim chłopakiem. To był najlepszy sylwester w moim życiu :)

Nanako
15-10-13, 14:05
Tylko problem, w Zakopanym to, że mimo wszystko jest drogo. 1500 zł jak chce się coś z tego wyjazdu na tydzień trzeba liczyć lekko na głowę. Więc tanio może nie jest, ale na pewno warto spróbować. :-)

madziula21
17-10-13, 19:22
Moim zdaniem góry lub zagranicą Paryż :)

Nanako
17-10-13, 20:35
Tak tylko na wszystko trzeba mieć pieniądze ;-)

mpech
19-10-13, 15:24
Ja już mam zaklepany wyjazd w Bieszczady. Jedziemy całą rodziną do Ustrzyków Dolnych. Ciekawe jak wszystko tam prezentuje się zimą, bo nie byłam jeszcze w tamtych okolicach.

Blueone
23-10-13, 11:37
Mpech, Bieszczady są przepiękne, więc na pewno się nie zawiedziesz! Ja również planuję spędzić Sylwestra w górach, myślałam o Zakopanem, jednak koleżanka była tam w tamtym roku i bardzo narzekała na wszechobecne tłumy. Ostatecznie zabookowałam noclegi w Szaflarach dla całej rodzin. Niedaleko od Zakopanego, wiec można wyskoczyć wieczorem na miasto, ale na tyle spokojnie, żeby nacieszyć się urlopem i naładować baterie. Już się nie mogę doczekać. :)

Nanako
23-10-13, 11:38
Jak, dla mnie bieszczady są nudne, ale ja lubię zdobywać. Chociaż faktycznie jeśli ktoś lubi obcować z przyrodą, bieszczad raczej nic nie przebije.

Lamorra
12-11-13, 19:25
A może warto pojechać tym gdzie w sylwka będzie ciepło? Egzotyka to trochę droga opcja, ale już np Chorwacja albo Czarnogóra to świetna sprawa ;) Można i się wykąpać w ciepłym morzu i napić się wina Ja z mężem w tym roku jedziemy na Sylwestra do Splitu, razem ze znajomymi i naprawdę nie mogę się doczekać ;)

agaz
19-11-13, 11:04
My z meżem w tym roku wybieramy się do Zakopanego ;)

ciao
29-11-13, 17:44
Ja proponuje wam wyjazd do Zakopanego na Sylwestra zimowy piękny klimat, aż zapiera dech w piersiach.

Nanako
29-11-13, 23:44
Ja proponuje wam wyjazd do Zakopanego na Sylwestra zimowy piękny klimat, aż zapiera dech w piersiach.

Byłem 2 lata temu. I kiedy tylko czas i finanse pozwolą wracam. :-)

marta_zdyb
03-12-13, 12:02
Ja w tym roku planuje bawić się na Wrocławskim rynku :)

adamtomas
03-12-13, 17:19

W górach musi być rzeczywiście pięknie, szkoda, że nie każdy sobie może pozwolić. Ja w tym roku niestety w domu, ale w gronie znajomych, więc pewnie będzie przednia zabawa.

kaczmarek
15-12-13, 10:41

Ja byłem rok temu na Sylwestra w Zakopanem. Oczywiście góry są piękne zimą, polecam, ale Sylwestra to miasto organizować nie potrafi...

michnik9
16-12-13, 16:50
Ja to już od dłuższego czasu planuję o sylwestrze w górach ale w ostatecznym rozrachunku jakoś zostaję na miejscu... Może w następnym roku.

mezo
23-07-14, 09:16
Proponuję Warszawę - zazwyczaj są tam najlepsze koncerty w całej Polsce a fajerwerki również są wprost bajeczne.
Warto jest również wynająć sobie hotel w centrum - hotele Accor zazwyczaj organizują świetne imprezy sylwestrowe, warto jest się na pewno na jedną z nich załapać. Wiem jednak,że warto jest zorientować się trochę szybciej - tak aby miejsca nie były jednak pozajmowane.

marysia
30-07-14, 17:56
A spędzął ktoś Sylwestra w Bieszczadach?
Ja ostatnio zakochałam się w tym miejscu, między ionnymi dzięki temu blogowi: (spam). Wakacje mam już zaplanowane, ale może na Sylwka byśmy się tam wybrali.
Tylko podstawowe pytanie - myślicie, że tam się dojedzie zimą bez problemu? Bo to taka trochę dzika dzicz jednak ;)

pepka
25-11-14, 16:41
My również prawie już się zdecydowaliśmy :) Razem z mężem i dwójką znajomych planujemy wybrać się do Promenady nad Jeziorem Zegrzyńskim ( jest to centrum rekreacyjne, samochodem może z pół godziny od Warszawy). Jest tam organizowany sylwester w stylu marynarskim.
Szykuje się fajna zabawa z tego co czytam ponieważ ma być bogate menu z potrawami z ryb, zabawę ma rozkręcać dj ( osobiście bardziej pasuje mi to niż zespół) oraz szykują się różne konkursy z nagrodami.
Miejsce również jest nam znane ponieważ wypoczywaliśmy tam razem z mężem na wakacjach.

losiun2
25-11-14, 20:00
A mnie się marzy wypad w jakieś cieplejsze rejony. Co polecacie ?

Cudak
26-11-14, 07:02
A ja już wykupiłem miejscówkę na takim wyjeździe. To będzie całkiem miła odmiana. Nigdy jeszcze nie byłem na basenach termalnych, ale pewnie nie będzie zimno. Do tej pory zawsze spędzałem ten czas albo na prywatkach albo na rynku miejskim, ale nie ukrywam, że od dawna marzyło mi się coś innego. Wreszcie o nic nie będę musiał się martwić, bo cały wypoczynek zostanie za mnie zorganizowany, a ja będę się tylko dobrze bawił.

hukasertyku
10-12-14, 14:02
ja się wybieram do pragi. :P

Fart
19-12-14, 11:31
Włochy (wycieczka sylwestrowa z Itaką) Pierwotnie sądziłem, że domówka, ale za namową, jak bym miał wybór, ech te kobiety - jednak wyjazd zagraniczny. Cóż, ma to swoje zalety - warto od czasu do czasu bawić się poza krajem, zmienić otoczenie.

Miro
28-12-14, 13:00
Nie ma się czym chwalić, ratusz i TVP :(

NKWD
20-01-15, 11:38
Najlepszego Sylwestra miałem tego roku gdy z kuzynkami pojechałem na narty do Zieleńca. Alpejski klimat i świetny pokaz fajerwerków na koniec - za rok też tam jadę.

koter
31-08-15, 08:43
Może warto już pomyśleć o nadchodzącym Sylwestrze? My się chyba zdecydujemy na plażowanie.

Fart
14-09-15, 14:39
Jak dla mnie Sylwester to raczej powinien być śnieg i zima, czyli jeżeli wyjazd, to narciarski, a przynajmniej w impreza w górach.

simian raticus
15-09-15, 09:18
Ja domówkę z kolegami będę miał!

aksyn
15-09-15, 21:47
ja w tym roku chętnie bym pojechał na 4-5 dni na narty na Słowację + jakiś sylwester w lokalu na miejscu. Na nartach jeżdzę nieźle i to wydaje się być fajną opcją :)

Koprobo
30-09-15, 12:14
Nad morze! Nie ma lepszego miejsca. co roku jeżdżę do Ustki ze znajomymi i bawię się rewelacyjnie. W zeszłym roku wypróbowaliśmy po raz pierwszy hotel lubicz i w tym roku na pewno tam wrocimy.

Erozjaat
24-01-17, 13:37
Jak udany sylwester, to tylko w domu pod kocykiem ;)