PDA

Zobacz pełną wersję : Klocki dla dzieci - jakie?

Witka
16-01-13, 10:22
Jakie klocki wybieracie dla swoich dzieci?
Po najmniejszej linii oporu, czyli kojarzące się wszystkim lego, czy może szperacie za innymi pomysłami na klocki ( np klocki waflowe, clicsy, drewniane itd)
?

Raquel
29-01-13, 10:44
Mój syn najbardziej lubi lego - kiedy był mały miał większe klocku, ale kiedy skończył 4 lata to kupiliśmy mu pierwsze lego i zaczeła się legomania.

AniaD
30-01-13, 15:40
Świetnie sprawdzają się klocki drewniane. Ikea ma taki fajny zestaw za małe pieniązki na takim wózku też zresztą drewnianym.

Miro
03-02-13, 15:06
Moje dziecko uwielbia plastikowe no oczywiście lego

Raquel
04-02-13, 14:59
Lego nie muszą być drogie :) jeszcze do niedawna szukałam klocków lego z ogłoszenia - żeby było taniej :), teraz etap klocków się kończy i szukam gier PS częściej niż klocków :)

pudelkokredek
08-02-13, 13:11
albo cobi - tańszy odpowiednik lego

EasyRider69
08-02-13, 14:54
Teraz można dostać takie cudowne zabawki za całkiem sensowną cenę, w moich czasach takich nie było. Za każdym razem kiedy jestem w sklepie z zabawkami bardzo ubolewam nad tym, że już nie jestem dzieckiem.

Miro
08-02-13, 14:55
Modne są ekologiczne zabawki, widziałem takie w galeriach, sprzedają producenci na okresowych targach.Piękne wykonanie z drewna.

Wypowiadanka
11-02-13, 13:17
Ja jestem wielką fanką drewnianych klocków, wydają mi się najbardziej przyjazne dziecku, a przy okazji rozbudzają kreatywność :-)

Raquel
22-03-13, 08:23
Drewniane mówisz? Mój syn jakoś za drewnianymi nie przepadał, to oddany fan lego :), ale ja pamiętam, że miałam drewniane klocki - takie najprostsze. Takie na przykład: (spam) - bardzo fajne - mozna budować domki - to lubiłam najbardziej :), albo klocki - te bardziej dla chłopaka, no i cena przyzwoita.

Wypowiadanka
04-04-13, 10:53
Fajne te ostatnie, co pokazałaś :) No, niektóre dzieci od razu wolą lego, inne muszą do tego dojrzeć ;-) Ja byłam w tej drugiej grupie :D

Ania333
27-05-13, 09:57
Lego rzeczywiście są bezkonkurencyjne, trochę drogie, ale naprawdę warte swojej ceny. Dzieciaki za nimi przepadają, u mnie w domu również. Co jakiś czas dokładamy jakiś zestaw do kolekcji, zawsze jest to strzał w dziesiątkę.

Wypowiadanka
12-07-13, 11:50
Oglądałam ostatnio (kolejny) film dokumentalny o Lego, pokazywali jak długo trwa zaprojektowanie i wyprodukowanie psa, albo ludzika w lego, masakra :D Nie dziwię się, że te klocki takie drogie...

Alice
21-04-20, 10:07
Wiecie co, lego nie musi być aż takie drogie jak nam się wydaje. Są wyszukiwarki najtańszych zestawów, więc można trochę zaoszczędzić. A jednak jest to zabawka, która nigdy się nie nudzi i której się nie wyrzuci. Panowie trzymają je nawet jak są dorośli taki mają do nich sentyment. Dlatego moim zdaniem nie ma co z tego rezygnować tylko szukać promocji, żeby kupić tanio.

Janna91
28-05-20, 16:34
J adla mojego siostrzeńca kupowałam klocki lego na szczęście trafiłam w jego gust, także klocki na prezent zawsze są super ;)