PDA

Zobacz pełną wersję : Small GSM project

cyzyk
22-06-05, 11:23
Portal i forum o tematyce GSM zerknijcie i oceńcie

www.smallgsm.of.pl

Pozdrawiam

Dario_
27-06-05, 16:24
Wygląda sympatycznie. Tylko z tym downloadem coś nie tak, ale być może dostępny jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
W miarę rozwoju może stać się ciekawym miejscem w Internecie.

cyzyk
27-06-05, 19:39
Download mogą przeglądać wszyscy natomiast pobierać załączniki tylko zarejestrowani.

Pozdrawiam

Annabella
28-06-05, 01:57
Strona główna: szara, smutna i bardzo przypomina forum - takie jest pierwsze odczucie. Mnie to nie zachęca do powrotu na tę stronę.
Rzecz, której bardzo nie lubię: poziomy pasek przewijania (w mojej rozdzielczości).
Rzecz na plus: strona wygląda identycznie w różnych (dokładnie w trzech) przeglądarkach.
Forum jest OK.

cyzyk
28-06-05, 10:45
Annabella dzięki za radę (zmniejszylem szerokosć do 800 pix) Natomiast co do kolorystyki hmm moim zamierzeniem była dosyć stonowana kolorystyka, ale pracuję nad dostosowaniem bardziej żywego stylu.

Pozdrawiam

krst
28-06-05, 13:53
komórki to: kolorowe tapet, dzwonki poli i real... a tu jakby czasy n3310. Zwykła stronka z użytym czymś ala php-nuke. I przesadziłeś z jakością loga. Poza tym jest gol, telix,fkn, telefon.pl i mi to wystarczy.

Anonymous
01-07-05, 22:12
Portal i forum o tematyce GSM zerknijcie i oceńcie
www.smallgsm.of.pl

Pozdrawiam
Tam nie ma co oceniać, bo skrypt phpbb2 już dawno inni ocenili.
Jak coś zrobisz własnego wtedy poddawaj ocenie, nie ma tam godziny twojej pracy.
Nowe to tylko ta top "grafika", za duża kompresja i źle dobrana fonta, kompletnie nic nie mówiący nagłówek.

cyzyk
02-07-05, 09:27
Tam nie ma co oceniać, bo skrypt phpbb2 już dawno inni ocenili.
Jak coś zrobisz własnego wtedy poddawaj ocenie, nie ma tam godziny twojej pracy.
Nowe to tylko ta top "grafika", za duża kompresja i źle dobrana fonta, kompletnie nic nie mówiący nagłówek.

Mimo to dzięki :?
Widzę że Ty chyba oceniasz bardziej strone z pkt widzenia szaty graficznej, silnika na którym pracuje niż z pkt widzenia merytorycznego no ale nic dzieki (pewnie i tak zaraz skomentujesz ze pod wzgledem merytorycznym to też dno więc odrazu ci dziękuję za tą krytykę)

Pozdrawiam