PDA

Zobacz pełną wersję : Tablet z Androidem - warto ?

romet100
31-01-13, 14:34
Witam,
jestem tutaj nowy więc przepraszam jeśli wybrałem złą kategorię :)
zwracam się z prośbą abyście doradzili mi jaki tablet kupić . Mój budżet to 600 zł i zupełnie nie wiem jaki sprzęt wybrać. Każdy mówi mi abym brał tablet z Androidem. A ja nie wiem co zrobić i co kupić :( Mój kolega który dość dobrze orientuje się w sprawach nowinek technicznych zaproponował mi Mistral Traveler II. Nie orientuje się za bardzo co to za tablet...może wy coś powiecie więcej?
Głównie tablet będzie używany do przeglądania internetu, zdjęć i filmów.
Pozdrawiam

rebecca2001
31-01-13, 14:46
jak sobie w google'u wczytasz np komputronik to zorientujesz sie jakie wogóle są tabletki i androidy z osobna , razem ... masz tam ceny ... przynajmniej będziesz miał ogólny pogląd na nurtujące Cię zagadnienie a później ewentualnie ...może ...

romet100
31-01-13, 21:01
ale wezme chyba tego Mistrala. procek dobry, ramu duzo , pamiec tez spora. cena nie duza. maly, nie zajmuje duzo miejsca. Biere go ! :D

rebecca2001
31-01-13, 21:10
powodzenia i niech Ci dobrze służy i dłuuuugo bezawaryjnie ...

japaman
01-02-13, 07:25
za 600 zł to już można szukać jakiegoś nexusa7, albo od samsunga. Sprawdzone i dobrze działają. Jeśli idzie o system to dużego wyboru nie masz, albo android albo windows przy czym tego pierwszego jest najwięcej... wczoraj czytałem jak zainstalować win8 na tablecie z andkiem i tez niby da radę

kylegass
27-02-13, 13:21
ja uważam z własnej autopsji, że warto.

japaman
28-02-13, 07:04
Android to najczęściej spotykany system a tabletach więc za dużego wyboru nie masz, ewentualnie ipad albo coś z windowsem. Powiem że mam tablet na androidzie z trochę wyższej półki cenowej i z tym działaniem jest różnie, raz śmiga aż miło a aplikacje działają elegancko a innym razem na byle jakiej stronie internetowej może się skrzaczyć...

Ewka007
25-04-13, 08:23
Myślę,że warto Android jest popularny ale przez co? Dlatego, że jest otwarty nie tak iOS wiadomo ma to swoje zalety i wady jak np duża liczba zagrożeń, ale jeśli ktoś odpowiednio zabezpieczy telefon, czy tablet i nie będzie instalował aplikacji z nieznanych źródeł to jest bezpieczny. To co mi się podoba w androidzie to maksymalna personalizacja urządzeń pracujących na tym systemie, możesz zmieniać interface do swoim upodobań i znów przykład iOS gdzie nie mamy takiej możliwości. Ogólnie korzystałam z tabletów Apple i muszę przyznać ze działają świetnie i robią na mnie wrażenie, jednak są też bardzo drogie stąd tez alternatywny i równie dobry Android nie tylko rządzi na rynku tabletów ale także telefonów.

dzuma
30-04-13, 08:39
dla mnie tablety to szajs mama kupila za 1000 zl i sie zacina, dziala fatalnie nei ma to jak ipad

grazyneczka
14-05-13, 12:26
Warto brać coś markowego przede wszystkie bądź sprawdzonego przez użytkowników. Polecam Samsung Galaxy Tab 2

japaman
15-05-13, 06:51
Co jak co ale akurat SGT to jest mało warty swojej ceny ;)

fotos
21-05-13, 14:36
Ja mam iPada 2 i jest OK!

Jowita
03-06-13, 14:28
Android to najczęściej spotykany system a tabletach więc za dużego wyboru nie masz, ewentualnie ipad albo coś z windowsem. Powiem że mam tablet na androidzie z trochę wyższej półki cenowej i z tym działaniem jest różnie, raz śmiga aż miło a aplikacje działają elegancko a innym razem na byle jakiej stronie internetowej może się skrzaczyć...

dokładnie! Android jest teraz wszędzie, a co do budżetu to hmm 600 zł może byc trochę mało na sprzęt tego typu, jak pracowałam na różnych tabletach i niestety ale tylko mega drogie sprzety z iPhone nigdy się nie zawieszały i nie resetowały mimowolnie, szczególnie odradzam tablety z Plusa, dają tam z firmy modecom oj na tym się nie da pracować, co jeszcze Asus też ma się czym pochawlić, podobnie jak POLSKA FIRMA Clever coś tam.. juz nie pamiętam w gazecie mobility testują sprzęty tej firmy i za 900 zł można mieć fajną hybrydę ;)

AdamAlterEgo
07-06-13, 14:16
Jeśli chodzi o Androida, to raczej trzeba się oswoić z tym, że będziemy go spotykać już tylko częściej. Pisze się pod niego masę aplikacji i jest całkiem funkcjonalny. Dobrze jest znać kilka środowisk, dzięki temu w każdym sobie jakoś poradzisz.

anna.s
12-07-13, 14:49
Jasne że warto, koniecznie z Wi Fi, co za wygoda.

kama89
29-05-14, 14:45
Moim zdaniem warto.

kordian
02-12-14, 09:11
Jeżeli miałbym kupić tablet, to zdecydowałbym się raczej na taki z androidem niż z iOSem. Oczywiście dobry tablet, nie taki, który kosztuje 300 zł. Sprzęt Apple jest przereklamowany. Posiadałem iPada 2 i miałem z nim dużo problemów. Wszystkie sensowne aplikacje czy dobre gry w Apple Storze są płatne, często dość sporo. Oczywiście taki sprzęt ma też swoje plusy, jednak zdecydowanie lepszym wyborem jest na przykład Galaxy Tab, który ma podobne parametry, a kosztuje dużo mniej.

grzesiek83
30-12-14, 09:29
Ja również jestem za tymi z androidem.

MichalinaM
09-02-15, 21:51
Mały tablet z androidem, duży tablet z możliwością dołożenia klawiatury z Windowsem

ineko
17-02-15, 21:20
Ja tak samo - mam i polecam, bierz :D

Ewwelina
25-02-15, 22:27
Je też korzystam z Androida na tablecie :)

kamiladraba
05-03-15, 11:12
ja z tablet to polecam markę lenovo i model yoga 2 pro +10, czyli 2 lepsza wersja pierwszego modelu. Ulepszyli ekran już jest HD i dodali RAM - teraz ma 2 GB , do modelu 10 cali można dokupić klawiaturę na bluetooth, która pełni rolę pokrywy na ekran. Są też 7 calowe oczywiście tańsze

jankowiak
19-03-15, 08:46
Ja miałem to chwile przed zakupem smartfona. Znudziłem się tabletem- taki bajer niż coś praktycznego. Ale to zależy pewnie kto i po co potrzebuje.

SebaKula
19-03-15, 13:14
Warto ja mam i jestem zadowolony:)

Romek
31-03-15, 15:15
Witam))) mam lenovo yoga 2 pro +10, to nowsza wersja, dość dobrze pracuje i cena możliwa do przyjęcia rekomenduję zwrócić uwagę

SebaKula
10-04-15, 09:55
I wraźie czego samsung ma szybki serwis:)

tommy
11-07-15, 21:34
Android to najlpeszy system, miałem juz windows phone i wiem co mowie.. w androidzie jest ogromny wybor darmowych aplikacji do pobrania. Przy wyborze tabletu niestety pomoge, ale jak już będziesz miał cos z androidem mogę polecic apkę, która zmienia zycie (schudlem dzieki niej 15kg- sorry ale musialem się pochwalic)

Magda
16-11-15, 09:02
Ja mam telefon z androidem, galaxy 4 chyba i ogólnie nie polecam mieć do tego jeszcze tableta z androidem, a w szczególności też Galaxego. Może się na prawdę ten android przejeść. Szczerze powiedziawszy sprzedałam Galaxy Taba 3 chyba, nie pamiętam, i kupiłam iPada. Jestem bardzo zadowolona i z produkru i z iOSa i z tego że mam dostęp do dwóch różnych systemów.

makadame
20-11-15, 20:31
warto, ja mam i często korzystam polecam samsunga,