PDA

Zobacz pełną wersję : Loopa.eu - nowy serwis integrujacy portale aukcyjne

michalintellive
11-02-13, 21:29
Loopa.eu to nowy serwis integrujący polskie platformy aukcyjne i promujący sprzedawców, którzy dbają o jakość obsługi klienta. Serwis jest w fazie beta i dynamicznie się rozwija. Ma tez niecodzienny interfejs jak na przeglądarkę aukcyjna. Zapraszam!

edward94
12-02-13, 16:14
Testowałem przez chwilę ten serwis i wydaje mi się że jest on trochę nie przydatny, co prawda nie szukałem niczego konkretnego tylko w celach testowych jednak z tego co zauważyłem wszystkie aukcje jakie mi wyszukało to te z serwisu allegro.pl a przecież oni mają swoją wbudowaną wyszukiwarkę towarów. Jeśli można wiedzieć z jakich jeszcze serwisów aukcyjnych korzysta ten serwis.

PS. Plusik za niecodzienny i zarazem fajny interfejs.

BartekMazak
13-02-13, 12:22
" integrujący polskie platformy aukcyjne i promujący sprzedawców, którzy dbają o jakość obsługi klienta." ?
Brzmi nieco jak "ale to juz było", albo mi sie tylko wydaje:)

michalintellive
14-02-13, 11:41
Przypomnij nazwę portalu który coś takiego oferował? Aktualnie Loopa.eu wylicza jakość na podstawie danych w Allegro.PL oraz Opineo.PL, docelowo planujemy integrację z Ceneo.pl oraz Świstak.PL. Co więcej, serwis weryfikuje, które loginy należą do tego samego sprzedawcy (firmy) i wylicza jeden współczynnik dla danego sprzedawcy. Zdarza się, że na portalach jeden sklep sprzedaje nawet pod kilkoma loginami.

loopa
16-07-13, 22:01
Dzięki integracji wyszukiwania na loopa.eu z kontem facebook, możecie teraz jednym kliknięciem zapytać nawet kilkaset osób o opinię na temat produktu, który chcecie zakupić. Wypróbujcie tę funkcjonalność i napiszcie czy rekomendacja znajomych się sprawdza.

loopa
22-12-13, 21:44
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku, chcielibyśmy życzyć naszym użytkownikom i klientom spędzenia miłych chwil w rodzinnym gronie oraz wspaniałych doznań i radości z zakupów online. Sklepom internetowym, życzymy przynajmniej podwojenia obrotów, skutecznej sprzedaży i samych zadowolonych klientów.

Zespół Loopa.eu.