PDA

Zobacz pełną wersję : Już jest: Crysis 3 w przedsprzedaży

BartekMazak
13-02-13, 11:13
Cynk: Już jest gra Crysis 3 w przedsprzedaży na nokaucie (na PC, xboxa i playstation):

super cena - taniej nie znalazłem nigdzie
wysyłka dzień przed oficjalną premierą w polsce (premiera 21 luty)
kurier gratis
dodatki
no i ilość sztuk ograniczona z tego co widzę na stronie http://crysis3.nokaut.pl/

P.S Zamówiłem sobie, wiec się troche chwalę:)
I czekam na dostawę:D

edward94
13-02-13, 13:13
TAK JEST na PC o 23 zł taniej niż u producenta, ale zostało już tylko 15 sztuk. Jakby tak taką cenę na stałe to z origin by tego nikt nie kupił :D

Witka
14-02-13, 18:34
No w sumie mnie to nie dziwi :)
Ja nie znam tej serii Crysis, ale zajawka mi sie podoba:
"Rok 2047. Po wydarzeniach z Crysis 2 Nowy Jork został ewakuowany, objęty kwarantanną i zamknięty pod kopułą. Teraz porasta go opustoszała, tropikalna dżungla. Ale czy rzeczywiście ... "
cytat z tej strony sprzedażowej http://crysis3.nokaut.pl/

Poczytam sobie i moze sprezentuję partnerowi - jak się połasi:) hihihi

mezo
24-02-14, 13:54
Obejrzałem zwiastun tej gry. Posiadam Dell Inspirion 15R 5521 4-rdzeniowy procek Intel i7, AMD Radeon HD 8730M, 12GB RAM-u. Uważam go za dosyć mocny sprzęt. Z tego co widzę tutaj - to spełniam minimalne wymagania sprzętowe.

Minimalne wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows Vista SP2/ Windows 7 SP1 / Windows 8;Procesor:Pamięć RAM: 3 GB; Dysk twardy: 25 GB wolnego miejsca; Karta graficzna: zgodna z DirectX 11, posiadająca 1 GB VRAM i sprzętową obsługę Pixel Shader 5.0 (nVidia GeForce GTS 450 / ATI Radeon HD 5770); Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX;
Pełne wymagania sprzętowe znajdziesz na stronie naszej pomocy technicznej.

Myślicie, że będzie śmigać na moim sprzęcie?

mezo
14-03-14, 06:57
Dzięki za pomoc :)

marysia
09-07-14, 18:22
Ja już jakiś czas temu przerzuciłam się na gry online ;)
WIadomo, że to nie to samo, ale prawda jest taka, że i tak nie mam czasu na dłuższe rozgrywki.
A w taką gierkę: Rising Cities mogę sobie pograć choćby w pracy. Także dla mnie to duży plus ;)