PDA

Zobacz pełną wersję : Wiosenna podróż po Polsce

Lutek
18-02-13, 18:41
Za niedługo wiosna i trzeba będzie wybrać na wyprawę. Tym razem mam zamiar pozwiedzać trochę Polski :) Od czego zacząć co polecacie?

Miro
19-02-13, 08:31
Na razie śniegiem przysypało, ale jeszcze miesiąc przynajmniej do kalendarzowej.Wiosny najlepiej szukać na jeziorami, jeżeli lubisz rower zobacz trasy w Polsce najbliżej miejsca zamieszkania.

karuszka
01-03-13, 08:25
mi po głowie chodzi od pewnego czasu szlak orlich gniazd, można dzięki temu zaliczyć kilka malowniczych miejscówek

Wypowiadanka
13-03-13, 09:12
Polecam okolice Ojcowskiego Parku Narodowego, piękne widoczki, kontakt z przyrodą, i na koniu można pojeździć, i jaskinie pozwiedzać ;-)

dzuma
20-03-13, 11:52
ja właśnie chce ruszyć za granicę w końcu

Wypowiadanka
20-03-13, 13:54
dzuma haha ja też, ale wątek jest o podróżach po Polsce, a nasz kraj też jest piękny ;-)

dzuma
21-03-13, 11:31
No fakt :) ale Polske tez lubię, lubie jeżdzić do stolicy i innych większych miast

masterchef
22-03-13, 13:22
ja z kolei marze o wyjeździe nad polskie morze, mam dosyć daleko i nie byłam już tam 10 lat :(

Witka
31-03-13, 08:43
Jeśli chodzi o Polskę, to ja od lat nie byłam w Szczyrku, w Beskidzie Śl. a kurcze pamietam że przed laty to wakacje tam były szalone.. (w pozytywnym tego słowa znaczeniu i ze smaczkiem w tle).
Dziś przejrzałam sobie hotel panorama w szczyrku i kto wie czy jednak jak słońce torchę zza zimowych chmur wyjdzie, to sie nie skuszę.
Ale dopiero jak będzie ciepło, teraz mnie wołami z domu nie wyciągną.

Wypowiadanka
04-04-13, 10:54
ja z kolei marze o wyjeździe nad polskie morze, mam dosyć daleko i nie byłam już tam 10 lat :(

Ja nawet dłużej, będzie już z 15 :O

masterchef
09-04-13, 11:05
hehe czyli nie jest ze mną aż tak źle :P w sumie to na wiosenną wyprawę tak sobie myślę, że chyba jednak ja na Twoim miejscu nie planowałabym niczego tylko pojechałabym na chybił trafił gdzieś, na przykład autostopem, akurat teraz zatrzymanie takiego transportu drogowego nie powinno stanowić problemu, pojedź na przykład tam gdzie zmierza kierowca...bez wcześniejszego planowania ;)

Wypowiadanka
12-04-13, 14:42
Hehe, fajny pomysł, dla mnie osobiście dość ryzykowny, ja lubię mieć wszystko odpowiednio wcześnie zaplanowane, żeby się później nie stresować - bo panikara ze mnie niezła :D

fotos
23-05-13, 08:08
Wbijajcie do Dobrzycy. Ładny park z mały pałacykiem ;)

masterchef
24-05-13, 12:42
hehe dzięki za zaproszenie fotos ktos na pewno z niego skorzysta ;)

marko800
12-06-13, 17:19
Ja jak mam chwilę czasu, to wypożyczam Harleya Davidsona z mojej ulubionej wypożyczalni z Łomianek (Rent&Ride) i jadę z dziewczyną za miasto :) Często nie planujemy nic, tylko jedziemy przed siebie - o dziwo, zawsze trafiamy w jakieś ciekawe miejsce. ostatnio wyjechaliśmy za Warszawę - ostatnio odwiedziliśmy tak Łomżę. Mają ładny rynek, miasto jest położone wśród lasów... Na jednodniowy wypad jak najbardziej polecam :D

marko800
12-06-13, 17:20
Ja jak mam chwilę czasu, to wypożyczam Harleya Davidsona z mojej ulubionej wypożyczalni z Łomianek (Rent&Ride) i jadę z dziewczyną za miasto :) Często nie planujemy nic, tylko jedziemy przed siebie - o dziwo, zawsze trafiamy w jakieś ciekawe miejsce. Ostatnio wyjechaliśmy za Warszawę - ostatnio odwiedziliśmy tak Łomżę. Mają ładny rynek, miasto jest położone wśród lasów... Na jednodniowy wypad jak najbardziej polecam :D

kolega1975
17-06-13, 14:56
Polecam wiosną Karpacz lub Szklarską Porębę. Nie jest jeszcze upalnie, więc piesza turystyka nie będzie męcząca.

kamińska
24-09-13, 10:34
Już dawno po wiośnie, więc ja zapytam jakie miejsca polecacie odwiedzić jesienią? Miejmy nadzieję, że będzie to złota Polska jesień, a nie szarobura.

pola
07-10-13, 14:04
Jesienią piękne są góry, więc polecam chociażby Tatry :)

mpiotr
19-12-13, 10:46
Jesienią piękne są góry, więc polecam chociażby Tatry :)

Masz rację, jesienią piękne są góry, mogę polecić Tatry i Bieszczady. Ostatnio byłem też w Górach Świętokrzyskich i powiem Wam, że wyjątkowo malowniczo, zachwycająco po prostu, wyglądają tamtejsze lasy w październiku.

Tomasz Sidorowicz
21-01-14, 12:13
Polecam mazury - one są piękne o każdej porze roku. Pakujesz się , transport z PKP i odpoczywasz pełną gębą. Od lat tam jeżdżę i dziwie się że ludzie bardziej wolą jechać do Tunezji czy Grecji. Polskie zakątki są też cudowne. Za taką Grecję na mazurach z 2 tygodni mamy 4 :)

marysia
12-03-14, 21:42
Sama mam ochotę na taki wypad, ale niestety, na dłuższy urlop na razie nie mam szans.
Pocieszam się weekendowymi wyjazdami. Chociaż raz w miesiącu staram się wyjeżdżać :)
Następny cel to Warszawa. Jestem ba etapie wyboru hotelu.

Tomasz Sidorowicz
07-06-14, 07:24
Jeśli mówisz o weekendowych wyjazdach to polecam w woj. Wielkopolskim okolice Boszkowa. Jest to jakieś 30 km od Leszna. Super klimat, jedne z najczystszych wód w Polsce, lasy i wiele atrakcji. Ja wykonuje na co dzień transport ciężarowy we Wrocławiu i żeby się zrelaksować często śmigam tam na weekendy. Polecam każdemu.

jaroluk
10-06-14, 10:16
A moze do Krzyzowa?

Tomasz Sidorowicz
06-08-14, 16:43
A gdzie to Krzyżowo ? Ja mam swój transport to dojadę wszędzie. Podaj jakieś namiary to sprawdzę sobie w necie.

Witka
25-08-14, 09:19
Ja tam w ogóle pierwsze słysze miejscowość "Krzyżowo" i raczej turystycznie mi sie nie kojarzy

Tomasz Sidorowicz
25-08-14, 20:19
No ja świadczę transport i przeprowadzki po całej Europie i też nie słyszałem o Krzyżowie :) Ale naprawdę polecam i to bardzo okolice Boszkowa.

leosia
30-08-14, 12:43
e, a może coś bardziej znanego - może nad morze ;)

Tomasz Sidorowicz
31-08-14, 16:04
Z racji takiej że wykonuje przeprowadzki często jestem nad morzem więc dla mnie odpada ;) Może Polskie góry !!!