PDA

Zobacz pełną wersję : zmiana rozszerzenia...

ryza1937@o2.pl
12-03-13, 19:08
Jestem wiekiem zaawansowany a w internecie początkujący. Mój problem: mam klip filmowy z rozszerzeniem MOD, który nie daje się przesłać SKAYPEM, ani jako załącznik do maila, ani odtworzyć w telewizorku. Jak najprościej (bym zrozumiał) go do tego przymuśić? Proszę o pomoc ... Ryszard

pluton94
13-03-13, 08:20
Najprościej będzie poprostu zmienić rozszerzenie pliku z .mod na .mpeg i nie powinno być z tym problemu jako że plik mod to nic innego jak plik wideo tworzony przez niektóre aparaty i kamery, czyli zmiana rozszerzenia powinna pomóc

rebecca2001
13-03-13, 09:14
albo ściągnij sobie któryś z tych programów ... a on [tzn. programik] załatwi za Ciebie ...:)

http://www.freedownloadscenter.com/Search/newsearch.php3?S_S=free%20mod%20player&Category=0&Go=+Go%21+

ryza1937@o2.pl
13-03-13, 12:03
Ciężkie jest życie internetowego staruszka. Mimo życzliwych podpowiedzi nie mogę z nich skorzystać bo:
- pierwsza podpowiedź jasna i prosta ale ja nie wiem jak to się robi,
- druga niby jeszcze prostsza tylko że pod tym linkiem kryją się programy płatne dolarami ...
I jak tu żyć Panie Premierze, jak żyć!!!

rebecca2001
13-03-13, 12:43
Ciężkie jest życie internetowego staruszka. Mimo życzliwych podpowiedzi nie mogę z nich skorzystać bo:
- pierwsza podpowiedź jasna i prosta ale ja nie wiem jak to się robi,
- druga niby jeszcze prostsza tylko że pod tym linkiem kryją się programy płatne dolarami ...
I jak tu żyć Panie Premierze, jak żyć!!!

OK!... nie uwzględniłam "staruszków" ...:) sorki ... shareware też można użyć ... to takie wersje albo trochę okrojone albo czasowe ... :)

ale no dobra ... masz tu freeware :

http://www.freewarefiles.com/MOD-Copy-And-Rename-Portable_program_80799.html

P.S. odnośnie 1-ej propozycji ... zmiana nazwy hmmm...

np tak ... masz xxx.mod - podkreślasz plik i [najeżdżasz myszką na plik] naciskasz prawy przycisk myszki , przytrzymujesz aż wyświetli Ci okienko z poleceniami , tam odszukujesz opcję "zmień nazwę" lub jeśli masz wersję angierską "rename" i ... wpisujesz "xxx.mpeg lub xxx.mpg ...

ryza1937@o2.pl
13-03-13, 13:09
Dziękuję Pani serdecznie. Wstydzę się , że tego nie wiedziałem. Tym bardziej dziękuję!

Ryszard - internetowy staruszek (ale wesoły).

rebecca2001
13-03-13, 13:13
Dziękuję Pani serdecznie. Wstydzę się , że tego nie wiedziałem. Tym bardziej dziękuję!

Ryszard - internetowy staruszek (ale wesoły).

pięknie się kłaniam i polecam ... :)