PDA

Zobacz pełną wersję : Kampania społeczna: Weź paragon od księdza

Aneta (Wiosna)
21-03-13, 10:01
Co o tym myślicie?

Akcja „Weź paragon od księdza” ma charakter kampanii społeczno-informacyjnej.
Opis
Największą szarą strefę tworzy Kościół. Wystarczy ich opodatkować i kasy w budżecie będzie więcej, a wtedy Rostowski przestanie srać fotoradarami, paragonami, kasami fiskalnymi na zwykłych ludzi.
Akcja „Weź paragon od księdza” ma przede wszystkim charakter kampanii społeczno-informacyjnej. Chodzi o pokazanie, że gdy bierzemy paragon z kościoła, mamy pewność, że związany z operacją podatek VAT trafi do budżetu, a nie do kieszeni nieuczciwego księdza. Na wzięciu paragonu zyskuje także parafianin, bo może w razie potrzeby reklamować wadliwy towar czy usługę.

Informacje ze strony:
http://www.facebook.com/pages/Kampania-spo%C5%82eczna-We%C5%BA-paragon-od-Ksi%C4%99dza/518453674863324

rebecca2001
21-03-13, 12:09
Ja wiem że na wiosnę głupiejemy ... może zgłupiałam ... ale nie rozumiem o co tu chodzi ... ta stronka na faceboku [a którym? lewym?] to strasznie prymitywna propaganda lewacka ...

mamy pewność, że związany z operacją podatek VAT trafi do budżetu, a nie do kieszeni nieuczciwego księdza

strasznie jesteś pewna ... ciekawe skąd ta pewność ... wszelkie dane dot. podatków są informacjami poufnymi i informacji o nich osobom postronnym się nie udziela ... to skąd ta pewność że podatek VAT trafił do skarbu ... dasz głowę ? :)

a Kościól jest zwolniony z podatku ... więc nie siej prymitywnej lewackiej propagandy ... bo to zakrawa na insynuację ...