PDA

Zobacz pełną wersję : [ocena] System aliasów RYJ

xfor
28-06-05, 17:42
Witam,

Niedawno uruchomiłem system aliasów pod adresem http://Ryj.pl.
Będę wdzięczny za ocenę serwisu i wasze cenne rady co zmienić, poprawić itp.
Jak oceniacie serwis w stosunku do konkurencyjnych systemów aliasów?
Proszę też o ocenę grafiki.

Za oceny z góry dziękuje.

Anonymous
01-07-05, 22:10
ryj.pl ?
oferta tylko dla bardzo młodych ludzi,
jeśli chodzi o konkurencję to raczej w twoim targecie (gówniarstwo) nie masz konkurencji więc ciężko coś porównać

xfor
02-07-05, 07:51
ryj.pl ?
oferta tylko dla bardzo młodych ludzi,
jeśli chodzi o konkurencję to raczej w twoim targecie (gówniarstwo) nie masz konkurencji więc ciężko coś porównać

Dlaczego? Wcale nie, oferta jest dla wszystkich.
Oprócz aliasów w domenie ryj.pl można zakładać w domenach xit.pl i 8l.pl.

Serwis oferuje wiele opcji które często są niedostępne w innych
serwisach oferujących aliasy i na pierwszy rzut oka wydają się
niewidoczne.

- 0 reklam
- 0 opłat
- atrakcyjne domeny
- głęboki aliasing, przekierowanie wewnętrznych stron serwisu
- subdomeny domen (aliasów)
- zliczanie unikalnych odwiedzin (dla aliasów i subaliasów oddzielnie)
- maskowanie lub przekierowanie
- łatwe i intuicyjne zarządzanie aliasami

Piotrek
02-07-05, 08:17
Nie wiem czym się kierowales rejestrując tę domenę. Jest co prawda krótka i chwytliwa, ale wulgarna...

szczerze nie widze tu żadnej subdomeny poza swinski.ryj.pl. No chyba ze ktos wpadnie na to by zrobic serie serwisów do obrażania ludzi... ale to moze tylko sprowadzić Ci kłopoty.

xit.pl i 8l.pl to tez nie są atrakcyjne domeny, ...ale sprobowac mozesz.

Krzysiek
02-07-05, 09:44
Musicie jednak przyznac, ze domene ryj.pl, ze względu na bardzo charakterystyczne słowo z pejoratywnym wydzwiękiem, niezwykle latwo zapamietac :-)

Z tym, że w dobie masowej dyslektyki, a raczej braku chęci do nauki ortografii obecnej mlodzieży, powinienes jeszcze zarejestrowac domene ryi.pl ;-)

Zgadzam się z tym co napisał Fiodor, alias dla młodych ludzi, albo dla jajcarzy. Zresztą widać to po zarejestrowanych stronkach.

Co do "0 reklam", to pytanie jak długo będzie bez reklam? Jeśli system stanie się popularny to zacznie generować spore koszty i co wtedy? Może lepiej zostawić sobie w regulaminie jakąś furtkę wyjścia, żeby ludzie byli świadomi, bo jak nagle zaskoczysz ich reklamą to będzie masowy odwrót.

konkordpl
02-07-05, 10:13
zamknij.ryj.pl

fajne ;]

Anonymous
02-07-05, 17:10
Dlaczego? Wcale nie, oferta jest dla wszystkich.
To idź do właściciela firmy i zapytaj się czy chce alias do strony swojej firmy w ryj.pl, za drzwi ochrona cię wyrzuci.
Nazwa skazana jest na target typowo gówniarski, przedział 10-19 lat. Aby ponabijać się i robić z siebie durnia. Idea jak najbardziej pozytywna młódź zawsze lubiła tego typu aliasy, np. .zrobi.dobrze.org ale nie pleć bzdur że dla wszystkich, tylko gówniarze nie mający nic do zaprezentowania poza stronami dam_ci_w.ryj.pl zrobią odwołania w tym aliasie. Jak ktoś wcześniej napisał nazwa wulgarna i tym samym ograniczona.

xfor
02-07-05, 17:36
Co do "0 reklam", to pytanie jak długo będzie bez reklam? Jeśli system stanie się popularny to zacznie generować spore koszty i co wtedy? Może lepiej zostawić sobie w regulaminie jakąś furtkę wyjścia, żeby ludzie byli świadomi, bo jak nagle zaskoczysz ich reklamą to będzie masowy odwrót.

W takim wypadku istnieje kilka możliwości rozwiązania problemu, jednym
z nich są płatne aliasy pocztowe czy płatne dodatkowe opcje. W każdym
razie nie przewidujemy reklam na stronach!
Wysłany 02 Lip 2005 - 18:52
Post scalony autoamtycznie - edytuj swoje posty - opcja zmień

To idź do właściciela firmy i zapytaj się czy chce alias do strony swojej firmy w ryj.pl, za drzwi ochrona cię wyrzuci.
Nazwa skazana jest na target typowo gówniarski, przedział 10-19 lat. Aby ponabijać się i robić z siebie durnia. Idea jak najbardziej pozytywna młódź zawsze lubiła tego typu aliasy, np. .zrobi.dobrze.org ale nie pleć bzdur że dla wszystkich, tylko gówniarze nie mający nic do zaprezentowania poza stronami dam_ci_w.ryj.pl zrobią odwołania w tym aliasie. Jak ktoś wcześniej napisał nazwa wulgarna i tym samym ograniczona.

Ok, to jest twoje zdanie z którym się nie zgadzam.
Zapominasz, że w ofercie mamy też aliasy w domenach: xit.pl i 8L.pl -
to jest oferta dla wszystkich.

xedos
04-07-05, 10:36
Nazwa ryj.pl wcale nie jest wulgarna. Nie piszcie bzdur!!
Jest łatwa do zapamiętania, na pewno łatwiejsza niż prv!

konkordpl
04-07-05, 13:30
zamknij.ryj.pl ;-)

masz-brzydki.ryj.pl ;-)

fajne domeny mozna potworzyc ;-)

edit:
http://daj-nauczycielowi-w.ryj.pl/
http://ale.ryj.pl/
http://masz.brzydki.ryj.pl/ (ktos wykorzystal moj pomysl ;-))
http://zjebany.ryj.pl/
http://swinski.ryj.pl/

Wszystkie te zalozone aliasy daja mi mniej wiecej obraz jaki reprezentuje ten serwis ;-)

Piotrek
04-07-05, 14:34
odbyt.pl tez w sumie nie jest wulgarna, ale wlasciciel mial inny pomysl na jej wykorzystanie

xfor
04-07-05, 16:49
Osobom mającym kłopoty z językiem polskim, którym ryj.pl kojarzy się wulgarnie, polecam zapoznanie się z
synonimami i wyrazami bliskoznacznymi słowa ryj - wydeptać,poryć,
rozryć, żłobić itp.

Mi ryj.pl kojarzy się z sympatycznym ryjkiem świnki.

konkordpl
04-07-05, 16:59
Ty, zaraz. To tobie sie ma kojarzyc czy nam, zwyklym userom?
Bo ja juz nie wiem, dla nas to robisz czy dla siebie? Bo ja zauwazyles NAM to sie malo podoba a tobie bardzo.

xfor
04-07-05, 17:37
Ok, nie ma co tego tematu drążyć.
Liczyłem na tym forum na bardziej konstruktywne oceny.
Dziękuje wszystkim za opinie.

konkordpl
04-07-05, 17:51
Z taką domeną liczysz na konstruktywna krytykę? A co tu jest do konstruktywnej krytyki? Nawet ludzie bioracy aliasy z tej domeny nie wykazuja sie zbytnia pomyslowoscia o czym pisalem w poprzednim poscie.

I temat drązyc mozna i nawet trzeba.

r-mi
04-07-05, 18:06
Fiodor ty masz jakies dziwne poglady... Jak za drzwi taka firma wyrzuci osobe oferujace te aliasy to swiadczy tylko o tym ze szef jest idiota, bo tyle opcji co ten serwis oferuje malo kto. Gdzie jest napisane ze musisz miec strone konczaca sie na ryj.pl przeciez tam sa inne aliasy.

Opcje ktore mi sie podobaja to na przyklad brak maskowania, ktore niekiedy psuje odswierzanie stron pod ie, w innych systemach na sile wpychaja maskowanie zeby zasmiecac desktop jak najwieksza iloscia popupow. juz lepiej sobie kupic domenke .org. za 3 dychy niz zawracac sobie glowe systemami typu prv i zmuszac uzytkownikow do zamykania durnowatych reklam jakichs naciaganych pozyczek czy hostingu w home.pl. xx.pl byl fajny do chwili jak na strony nie zaczeli ladowac reklamy jakichs "burdeli" z haslami w stylu "grupowo i odlotowo" no sorry nie mam nic przeciwko ale zeby to wsadzac userom bez pytania i na kazda strone? Ten serwis pod wzgledem reklam jest w porzadku (bo ich tam nie ma).

Szykbosc dzialania strony, przejrzystosc i latwosc obslugi tez jest wedlug mnie bardzo dobra.

Gosc robi cos za darmo bez reklamowego syfu i sciemy (inaczej niz duza czesc "konkurencji") a wy gderacie jak niedopieszczone stare baby.

Widac ze niektore osoby nie maja pojecia o czym pisza, a cala ocene strony opieraja na dywagacjach odnosnie wulgarnosci badz nie slowa ryj. To ze alias mozna dodac do katalogow tez nikt nie zauwazyl. Byl chociaz ktos na tej stronie?

konkordpl
04-07-05, 18:28
Bo wiekszosc katalogow juz chca faktyczne adresy a nie aliasy :)
Bylem tam, boskie aliasy ludzie tam zakladaja :)

regoat
04-07-05, 22:33
wylgarne ryj.pl buhaha ale wy jestescie bruderyjni. a co tez muwicie pieniążki i nużki i rączki, jak w telewizjii.

konkordpl
04-07-05, 23:18
Ty sobie slownik ortograficzny lepiej kup i poczytaj do poduszki.

xfor
05-07-05, 19:16
Fiodor ty masz jakies dziwne poglady... Jak za drzwi taka firma wyrzuci osobe oferujace te aliasy to swiadczy tylko o tym ze szef jest idiota, bo tyle opcji co ten serwis oferuje malo kto. Gdzie jest napisane ze musisz miec strone konczaca sie na ryj.pl przeciez tam sa inne aliasy.

Pisałem o tym, że są inne aliasy - do Fidora to nie dociera, uczepił się
słowa ryj - albo Fidor prowadzi jakiś system aliasów i jestem dla niego
konkurencją. A konkurencję się niszczy :)

Widac ze niektore osoby nie maja pojecia o czym pisza, a cala ocene strony opieraja na dywagacjach odnosnie wulgarnosci badz nie slowa ryj. To ze alias mozna dodac do katalogow tez nikt nie zauwazyl. Byl chociaz ktos na tej stronie?

Zgadzam się z tobą i dzięki za konkretną ocenę serwisu

Rafal21
05-07-05, 21:11
Fiodor
Chcę się jak najszybciej skontaktować z Fiodorem.Rafal21

Anonymous
05-07-05, 23:03
Czego tam?

mmdsoft
19-07-05, 15:41
Domena łatwa krótka do zapamiętania, chwytliwa, w sumie całkiem niezła, tylko pomysł na jej wykorzystanie nietrafiony. Ja bym na Twoim miejscu pomyślał o jakimś serwisie , który by bardziej do nazwy pasował

xfor
18-12-05, 12:24
Po kilku miesiącach działania serwisu mogę powiedzieć , że jak najbardziej trafiony. Domena ryj.pl cieszy się największą popularnością z wszystkich aliasów.

konkordpl
18-12-05, 13:08
Bo najbardziej idiotyczna :)
zamknij.ryj.pl ;)