PDA

Zobacz pełną wersję : Dobrze dobrany stanik a zakup online

kuropatwa
15-04-13, 15:24
Pytanie do pań: czy kupowałyście już bieliznę w internecie i na co zwracałyście uwagę, żeby mieć pewność, że będzie pasować?
Podobają mi się takie biustonosze besame i chętnie bym kupiła, ale trochę się obawiam, czy nie przestrzelę z rozmiarem.

iwonisko
10-06-13, 11:56
biustonosz trzeba przymierzyć, bo nawet ten sam rozmiar może różnie leżeć. od stanika zbyt dużo zależy, by kupować go bez przymierzania :-)

rebecca2001
10-06-13, 14:28
biustonosz trzeba przymierzyć, bo nawet ten sam rozmiar może różnie leżeć. od stanika zbyt dużo zależy, by kupować go bez przymierzania :-)

i słusznie... a poza tym jaka frajda połazić po sklepie ... i pomacać można i pomarudzić ... i jak szybko wtedy czas "leci" :)

marysia
04-11-13, 17:47
kupowałam, ale tylko po wcześniejszym rozenaniu w rozmiarówce marki. inaczej bym się bała, że wyrzucę pieniądze w błoto.
ostatnio kupiłam tak np. fajny stanik z esotiq z jesiennej kolekcji i jestem bardzo zadowolona z niego :)

kika1985
11-11-13, 08:37
Rozważałam zakup stanika przez Internet, ale ostatecznie zrezygnowałam, obawiałam się właśnie tego, że stanik będzie źle leżał...ceny są atrakcyjne (ale ryzyko zbyt duże).

gabor
16-12-13, 10:36
Ja dla mojej kupiłem *bieliznadamska-4you.pl i jest naprawdę zadowolona z mojego wyboru, więc nie obawiaj się, zawsze jak coś możesz oddać:)

Wypowiadanka
07-03-14, 07:55
Zawsze byłam przeciwna kupowaniu biustonoszy w necie, ale jak szukałam ślubnego stanika, to nic w normalnych sklepach nie mogłam znaleźć, a jak już znalazłam, to cena zwalała z nóg. W końcu skusiłam się na zakupy w sieci, sklep miał dokładną instrukcję co i jak zmierzyć, by idealnie dopasować biustonosz i...udało się! Sama jestem w szoku, ale nigdy nie miałam równie dobrze dobranego biustonosza :D

masterchef
17-04-14, 08:37
Już wiele razy kupowałam biustonosz bez przymierzania i zawsze był to nietrafiony zakup. Wymiary, które posiadają w sklepach często różnią się od siebie, dzięki czemu u jednego rozmiar 80B u innego jest rozmiarem 30C. Dlatego też nie biorę już bielizny bez wcześniejszego przymierzania.

bramka
22-04-14, 14:48
Wiadomo, że dobrze dobrany biustonosz to skarb i bez przymierzenia taki znajdziesz tylko mając duuużo szczęścia. Dlatego zawsze najpierw idę do sklepu z bielizną, przymierzam, marudzę i wybieram najlepszy, po czym... zapamietuję markę, model i rozmiar i kupuję w internecie znacznie taniej. Proste i praktyczne :)

Lucy00
19-06-14, 18:44
A czy warto kupic biustonosz z firmy Corin?

odyssa11
03-09-14, 10:14
nie znam tej marki. Pierwszy raz o niej słyszę.

pola
05-09-14, 12:57
Nie jestem fanką kupowania staników przez internet, bo już kilka razy się na tym zacięłam, wybierając nieodpowiedni rozmiar.