PDA

Zobacz pełną wersję : Program o zdrowym jedzeniu

tomeh
23-04-13, 21:03
Witam, znalazłam taki program o zdrowym jedzeniu, dowiedziałam się tam mnóstwo ciekawostek o codziennym jedzeniu i zdrowiu.

Jest on bezpłatny i prowadzony myślę że w bardzo ładnej formie.

Adres do programu:

http://www.youtube.com/user/monitom81

Co jakiś czas pojawiają się nowe odcinki.

Co o nim sądzicie?

Psotka2013
23-06-13, 08:40
ja przez 8 lat byłam wegetarianką i muszę przyznać, że wracając do diety mięsożernej dużo gorzej się czuję

zolta.cytryna
16-07-13, 13:49
Fajne te filmiki, dużo można się dowiedzieć ;)

zielony_guzik
18-07-13, 08:31
Odżywianie się w zdrowy sposób i dostarczanie wszystkich witamin i mikroelementów naszemu organizmowi jest drogie. Ryba swoje kosztuje, orzechy i ogólnie te produkty z lepszej półki, ekologiczne warzywa i owoce. Wszystko drogie :(

little man
17-08-13, 22:55
może i kosztuje swoje, ale ludzie nawet nie zdają sobie sprawy z tego co jedzą... podejrzewam, że jakby się dowiedzieli to woleli by wydać więcej i zdrowo zjeść, filmiki na pewno obejrzę, dzięki za linki!

Olejkokosowy
18-09-13, 11:22
Cena, cena, cena - to powstrzymuje Polaków przed zakupami eko produktów, zdrowej żywności itp. produktów. Szkoda :(

kris11
12-10-13, 16:01
Nie zgodze sie z tym, ze tylko cena powstrzymuje Polakow przed ekologicznym odzywianiem. Warzywa i owoce sa tansze niz mieso, a mozna je kupowac na jakims bazarku np., gdzie cena nie odstrasza jak w marketach z "eko" naklejka... W sklepach specjalistycznych na pewno jest drozej ale czy to zawsze znaczy, ze lepiej dla nas?

Moniczkak
15-10-13, 11:44
Myślę, że największym problemem jest brak wiedzy i świadomości. Ceny dobrego jedzenia wcale nie są wygórowane. No dobra może "turystyczna" jest tańsza od łososia ale znowuż nie trzeba wybierać najlepszych z tych zdrowych. Wystarczy wyeliminować największy syf czyli np. fast foody...

anakrzem
25-10-13, 20:09
Eko jedzenie jest teraz w modzie, wszędzie powstają eko-bazary, a prawdą jest, że najzdrowsze rzeczy kupimy bezpośrednio od rolnika. Oczywiście nie każdy ma okazję i szansę, ale są miejsca bez eko naklejek w dużych miastach gdzie swobodnie kupimy prawdziwe przetwory mleczne, warzywa i dobrej jakości mięso. Zainteresowanych z okolic Warszawy zapraszam na pw. na forum nie chcę spamować informacjami

kredytymieszkaniowe
01-07-14, 12:11
zdrowe odzywianie niestety przez niektórych jest traktowane jako coś na czasie a nie działanie z myślą o sobie. trzeba jeszcze mnóstwo czasu poświęcić, żeby ludziom wybić z głowy śmieciowe jedzenia

adaskotles147
07-07-14, 14:50
Jesteś tym, co jesz :)

antekwlodek12
08-07-14, 15:10
Fajny program. Trzeba wziąć się za siebie :D

elander
19-08-14, 14:38
Jak najbardziej polecam zdrowe jedzenie, jest przepyszne i łatwo można zastąpić fast-foody, hamburger domowy jest zdrowszy i o wiele smaczniejszy od tego z sieciówki :D

Lorentz
26-11-14, 11:28
W tej chwili obojętnie czego człowiek nie kupi to ma w sobie tyle chemi, że ciężko na takim jedzeniu żyć zdrowo.