PDA

Zobacz pełną wersję : Program o zdrowym jedzeniu

tomeh
23-04-13, 21:03
Witam, znalazłam taki program o zdrowym jedzeniu, dowiedziałam się tam mnóstwo ciekawostek o codziennym jedzeniu i zdrowiu.

Jest on bezpłatny i prowadzony myślę że w bardzo ładnej formie.

Adres do programu:

http://www.youtube.com/user/monitom81

Co jakiś czas pojawiają się nowe odcinki.

Co o nim sądzicie?

Psotka2013
23-06-13, 08:40
ja przez 8 lat byłam wegetarianką i muszę przyznać, że wracając do diety mięsożernej dużo gorzej się czuję

zolta.cytryna
16-07-13, 13:49
Fajne te filmiki, dużo można się dowiedzieć ;)

zielony_guzik
18-07-13, 08:31
Odżywianie się w zdrowy sposób i dostarczanie wszystkich witamin i mikroelementów naszemu organizmowi jest drogie. Ryba swoje kosztuje, orzechy i ogólnie te produkty z lepszej półki, ekologiczne warzywa i owoce. Wszystko drogie :(

little man
17-08-13, 22:55
może i kosztuje swoje, ale ludzie nawet nie zdają sobie sprawy z tego co jedzą... podejrzewam, że jakby się dowiedzieli to woleli by wydać więcej i zdrowo zjeść, filmiki na pewno obejrzę, dzięki za linki!

Olejkokosowy
18-09-13, 11:22
Cena, cena, cena - to powstrzymuje Polaków przed zakupami eko produktów, zdrowej żywności itp. produktów. Szkoda :(

kris11
12-10-13, 16:01
Nie zgodze sie z tym, ze tylko cena powstrzymuje Polakow przed ekologicznym odzywianiem. Warzywa i owoce sa tansze niz mieso, a mozna je kupowac na jakims bazarku np., gdzie cena nie odstrasza jak w marketach z "eko" naklejka... W sklepach specjalistycznych na pewno jest drozej ale czy to zawsze znaczy, ze lepiej dla nas?

Moniczkak
15-10-13, 11:44
Myślę, że największym problemem jest brak wiedzy i świadomości. Ceny dobrego jedzenia wcale nie są wygórowane. No dobra może "turystyczna" jest tańsza od łososia ale znowuż nie trzeba wybierać najlepszych z tych zdrowych. Wystarczy wyeliminować największy syf czyli np. fast foody...

anakrzem
25-10-13, 20:09
Eko jedzenie jest teraz w modzie, wszędzie powstają eko-bazary, a prawdą jest, że najzdrowsze rzeczy kupimy bezpośrednio od rolnika. Oczywiście nie każdy ma okazję i szansę, ale są miejsca bez eko naklejek w dużych miastach gdzie swobodnie kupimy prawdziwe przetwory mleczne, warzywa i dobrej jakości mięso. Zainteresowanych z okolic Warszawy zapraszam na pw. na forum nie chcę spamować informacjami

kredytymieszkaniowe
01-07-14, 12:11
zdrowe odzywianie niestety przez niektórych jest traktowane jako coś na czasie a nie działanie z myślą o sobie. trzeba jeszcze mnóstwo czasu poświęcić, żeby ludziom wybić z głowy śmieciowe jedzenia

adaskotles147
07-07-14, 14:50
Jesteś tym, co jesz :)

antekwlodek12
08-07-14, 15:10
Fajny program. Trzeba wziąć się za siebie :D

elander
19-08-14, 14:38
Jak najbardziej polecam zdrowe jedzenie, jest przepyszne i łatwo można zastąpić fast-foody, hamburger domowy jest zdrowszy i o wiele smaczniejszy od tego z sieciówki :D

Lorentz
26-11-14, 11:28
W tej chwili obojętnie czego człowiek nie kupi to ma w sobie tyle chemi, że ciężko na takim jedzeniu żyć zdrowo.

stanbara
07-05-22, 09:11
Czy staracie się zdrowo odżywiać?

kliniki uzależnień Kraków (https://nowy-dzien.pl/oferta/)

suppek
14-05-22, 15:49
Sporo dobrych kanałów na yotube można znaleźć, ja preferuję te w których opisie filmów znajdę odnośniki do badań, można zweryfikować merytorykę kanału już po jednym odcinku. Weryfikacja to podstawa, sporo jest dobrych kanałów, ale jeszcze więcej ludzi którzy głoszą jakieś swoje teorie na temat żywienia.

moregeX
08-06-22, 19:01
Potwierdzam na yotube jest masa, z tym, że jak wszystko w sieci trzeba weryfikować.

misha
22-07-22, 10:26
A gdzie zaopatrujecie się w ogóle w zdrową żywność? Ja znalazłam teraz firmę grzybysuszone-sklep.pl (https://grzybysuszone-sklep.pl/) , która oferuje ekologiczne, naturalne suszone wyroby... Warto się ich ofercie przyjrzeć, bo kupicie tam sprawdzone produkty i doskonałej jakości. Ja planuję kupić chociażby suszone grzybki.