PDA

Zobacz pełną wersję : Blog, strona z linkami do innych stron

Giee
13-05-13, 08:51
Potrzebuję zrobić bloga, stronę na której oprócz moich wpisów będą odnośniki do innych stron. Ale nie sam link tylko część artykułu, wpisu ze źródłowej strony. Coś jak w czytnikach RSS. Mamy widoczne kilka pierwszych wierszy i link po którego kliknięciu przenoszeni jesteśmy na stronę. O coś takiego by mi chodziło i gdzieś takie coś widziałem tylko nie mogę skojarzyć gdzie. Z tego co czytam to WordPress ma dużo wtyczek do swojego systemu blogowego. Może jest jakaś która działa tak jak opisałem? Najlepiej gdyby to działało półautomatycznie. Daję linka i mam gotową notkę. Jest coś takiego? Ma ktoś pomysł jak to zrobić?

mkrawczykowski
30-07-13, 14:12
Poszukaj dodatku ze słowem "RSS" w nazwie. Na pewno któryś będzie odpowiadał Twoim potrzebom :)

janinapolka
06-09-13, 13:23
każdy wordpress ma już właściwie wbudowaną wtyczkę kanału rss, trzeba jedynie wstawić ją jako widget i znaleźć kanał rss, który pasuje tematycznie do twojej strony... a takie kanały pomoże ci znaleźć wujek google :-)

tomekw
21-09-13, 20:57
Nio pewnie... sam opracowałem kurs wideo, który pomaga w stworzeniu własnego bloga (http://www.michalszafranski.pl) i to bez specjalistycznej wiedzy informatycznej ...

przybyl
11-10-13, 14:03
A to mało jest darmowych skryptów Blogowych odpowiedzialnych za tego typu projekty?