PDA

Zobacz pełną wersję : Wymiana walut online

tkowalski7799
24-05-13, 15:16
Mam pytanie, który kantor internetowy polecacie. Podobno to niemałe oszczędności. Zastanawiam się nad założeniem konta w jednym z nich.

jrusek
21-06-13, 08:57
Wymiana walut online to naprawdę duże oszczędności. Ja korzystam z Trejdoo.com od 4 miesięcy i jestem zadowolony. Zdarza mi się często wyjeżdżać zagranicę i szukam oszczędności. Pieniądze na koncie mam w kilkanaście minut. Spróbuj bo warto.

piotrpiksel
24-06-13, 11:20
Również przymierzam się do wymiany waluty online. Wybiorę chyba kantor Trejdoo. Zadzwoniłem na Infolinię i pani mi wszystko wytłumaczyła. Wygląda to naprawdę zachęcająco.

dispose
08-11-13, 18:14
Taka wymiana nie ma sensu :) Kursy rzadko są dla nas korzystne a do tego dochodzi jeszcze prowizja :)

mezo
30-12-13, 12:04
Czasami można trafić na prawdziwe kwiatki :)

Profesorr
21-02-14, 12:28
Ja korzystam z walutami.pl, w przeciwieństwie do innych platform nie pobierają prowizji!!! koszt wymiany jest uzależniony od tego ile wymienisz miesięcznie, do 5k względem PLN bez opłat ( czyli ratę można wymienić co miesiąc bezpłatnie), Dla zarabiających na zmienności kursu (jak ja) opłaty w stosunku do prowizji u innych 0,2% wychodzą około 4 razy mniejsze:)

mezo
14-05-14, 09:55
Moim zdaniem warto jest jeszcze zapoznać się z ofertą poszczególnych banków w tym zakresie i może zdecydować się na konto z przewalutowaniem?
W internecie znajduje się jakieś dobre porównanie. Niby różnice są niewielkie, niemniej każdy z nas wie,że w przypadku większej kwoty może mieć to bardzo duże znaczenie.