PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie znaleźć dobrego programistę / webdevelopera ?

adnetpolska
31-05-13, 16:58
Witam serdecznie,

Poszukujemy programisty do naszego biura w Warszawie. Ogłoszenie na praca.pl nie wiele dało. W jaki sposób znaleźć dobrego programistę / webdevelopera ? :)

Na początek oferujemy zarobki w granicach 3-5 tys zł...

Arkanis
31-05-13, 19:18
Pelno ich, tylko pewnie nikt nie chce pracowac dla ludzi ktorzy pojecia nie maja o temacie. Albo wiecej kasy wyciagaja robiac na lewo.

Ping
31-05-13, 19:54
3-5 tysięcy to duża rozbieżność, albo rybki albo akwarium. Wątpię by za te pieniądze ktoś doświadczony chciał w ogóle zacząć pracę. Poprosiłam o wycenę znajomego, gdy potrzebowałam czegoś, by napisał webserwis. Roboczo godzina 50zł x8 h , miał pisać 5 dni = 2000 zł netto, ale za tydzień i po znajomości, bo oficjalnie bierze więcej. Za kwotę 3-5 to możecie znaleźć dobrego studenta z Warszawy, albo początkującego. Jak ktoś już jest dobry nie szuka ofert pracy, praca szuka jego.
moja propozycja: poszukajcie wśród studentów informatyki, ogłoszenia na ich stronach.
p.s. dodam, że wycena dla mnie, miasto poniżej 100 tysięcy mieszkańców, więc stawki w Wa-wie mogą być jeszcze wyższe.

Piotr Benet
21-07-14, 16:53
Kiedyś powiedziałbym, że najlepiej szukać na zleceniach przez net. Obecnie ta strona jakoś siadała.

Kaja Metrowska
26-07-14, 09:19
A i jeszcze jedno - na pewno nie na gruponie...

pepka
19-08-14, 09:00
A czy to musi być programista zatrudniony na etacie czy na umowę cywilno-prawną? Znam kilku programistów i generalnie większość z nich działa na zasadzie freelancing. Jest to wygodniejsze dla obu stron - ważne aby praca była wykonana i nie dochodziło do opóźnień.
Usługi związane z programowaniem aplikacji webowych, mobilnych i innych rzeczy wdrożeniami sklepów, responsywnych templatek itd. znajdziesz w http://maneuver.pl/.

sieciarz
20-08-14, 12:56
Dobry programista to taki, który sam z pasji zajmuje się tym czym się zajmuje. Jeżeli podchodzicie serio do zatrudnienia polecam poszukać jakiś startupów np. na githubie i spróbować kogoś zwerbować.

ikeropoz
27-10-14, 13:06
Są przecież fora programistyczne do tego przeznaczonego. Polecam wpisać w google fraze: Forum prograistyczne
Pewnie wiele osób szuka pracy :)

mmigalski1987
16-08-15, 16:53
Na linkedin? Goldenline?

Stanislaw70
20-12-18, 00:00
A może na pracuj.pl?