PDA

Zobacz pełną wersję : Uzyskaj odszkodowanie

kolega1975
31-05-13, 18:10
Nie trzeba już chodzić do prawników i adwokatów, żeby uzyskać odszkodowanie. Są firmy, które się tym zajmują i pobierają opłaty prowizyjne z tego co uzyskają. Nie musimy więc "inwestować" w to swoich pieniędzy.

Dental Project
10-10-13, 11:48
Dziękuję. Sprawdzi się.

Kropka
10-06-14, 07:38
Dokładnie - wybór firmy, która pomoże uzyskać odszkodowanie po wypadku to kwestia nadrzędna. Konieczni są do tego profesjonaliści, którzy znają specyfikę takie dokumentacji i wiedzą jak działać, aby takie odszkodowanie uzyskać. Ja swego czasu skorzystałem z oferty MK-Finasne i byłem bardzo zadowolony

tuliusz
09-02-15, 12:54
W dochodzeniu odszkodowań dobra jest firma Castellum. Korzystałem z kilku tego typu firm i ta sprawdziła się zdecydowanie najlepiej. Jeśli ktoś jest zainteresowany i chcę dowiedzieć się więcej to tutaj (spam) podrzucam linka. Serio polecam, jak ktoś nie chce pójść z torbami po wypadku :/

Obywatel
01-04-16, 21:00
No cóż wykonuję wolny zawód i tak czy siak firmy odszkodowawcze korzystają z usług adwokatów - pytanie czy firma może być pełnomocnikiem w Sądzie ? Nie , a poza tym etyka adwokata zabrania mu prowadzenia sprawy za % od wygranej.

tcpolska
29-05-18, 13:16
można też skorzystać z dopłaty do odszkodowania i otrzymać umówioną kwotę już po podpisaniu umowy

PawelPop
17-07-18, 04:50
Może pomóc taka firma, ale często okazuje się że wychodzi to drożej niż prawnik.