PDA

Zobacz pełną wersję : Ciuchy na randkę

marysia
25-08-13, 09:29
W co się ubrać na pierwszą randkę?
Temat ograny, ale cały czas aktualny. Myślicie, że w grę wchodzą tylko sukienki romantyczne, czy spokojnie mogę założyć jeansy i ładną bluzkę?
Pytam i panów i panie :)

tui1gang
25-08-13, 13:22
upppppppppppppppppp

Witka
25-09-13, 13:53
co to jest upp?

kuropatwa
24-10-13, 15:46
Wszystko zależy gdzie idziecie na tą randkę. Wiadomo - kobieta zawsze chce się wystroić, ale niekiedy byłaby to przesada.
Myślę jednak, że można to wypośrodkować i znaleźć taką sukienkę, która nada się i do kina, i na spacer i na romantyczną kolację. Tu są np. fajne propozycje - sukienki jak z sieciówek, ale dużo taniej niż tam.

Witka
25-10-13, 17:36
kuropatwa ma rację - fajna sukienka na kolację czy wyjście jest ok, ale kiedy nie trzeba się stroić (np randka na quadach... czy w zoo), to na pewno nie ma co przesadzać i lżejszy strój będzie ok

kika1985
18-11-13, 08:49
Nie przesadźmy ze stylizacją, "nie idziemy na ślub...", ani na żadne wystawne przyjęcie, pokażmy się chociaż trochę od "codziennej" strony, nie będziemy przecież przez całe życie chodzić w romantycznych sukienkach, i w pełnym makijażu, pokażmy odrobinę swobody, także podczas pierwszej randki (nie twórzmy zbyt napiętej atmosfery)

Wypowiadanka
07-03-14, 07:54
Strój trzeba dopasować do miejsca, w którym odbędzie się randka, ale szaleć nie trzeba, a nawet nie należy - po co mamy wyglądać i zachowywać się sztucznie? :) Ja na pierwszą randkę z moim teraz już mężem, założyłam obcisłe jeansy rurki, zwykły t-shirt i czarne szpilki, byliśmy na spacerze w parku :) Aaa buty miały wysoki obcas, ale były wygodne i rozchodzone, wiedziałam, że będziemy dużo chodzić, a jakby mnie buty obtarły, to trochę głupio by wyszło :D