PDA

Zobacz pełną wersję : Rękodzieło - podoba się wam?

kuropatwa
14-09-13, 12:58
Co myślicie na temat wszystkich ozdób wytwarzanych własnoręcznie? Chodzi mi między innymi o modne w ostatnim czasie dodatki z filcu.
Tu na przykład torebki: (spam) Podobają się wam, macie takie ozdoby, czy raczej kupujecie gotowe?

julianmitecki
15-09-13, 05:19
bardzo mi się podobają różnego typu rzeczy w szczególności gdy są robione własnoręcznie :)

dzoana_de
09-10-13, 09:03
Ja również jestem zwolenniczką wszelakich wyrobów własnoręcznych. Jak większość kobiet zresztą. Niestety produkty hand made charakteryzują się również swoją ceną...

JustynaD
09-12-13, 13:14
Są piękne, ale dużo droższe :) uważam jednak, że warto zainwestować w coś oryginalnego, niepowtarzalnego i jednocześnie bardzo porządnego :)

tatiankakimono
22-12-13, 13:26
Mi się podoba bardzo - uważam, że rzeczy robione ręcznie są piękne, bo niepowtarzalne. Zalewa nas masa bezosobowych i bezstylowych przedmiotów, wszystkie są takie same i marnej jakości. Rękodzieło - zrobione przez kogoś, jeszcze bliskiego albo nam znanego ma niepowtarzalny charakter i znaczenie.

masterchef
27-12-13, 09:30
Pomysł fajny, jednak trzeba się zastanowić nad tym żeby to było oryginalne i dobre jakościowo

alkaolka
17-01-14, 13:00
Zgadzam się dobra jakość i oryginalny wzór - jest bardzo dużo osób w sieci, które robią rękodzieło, nie każde jest ciekawe i nie każde ładnie "podane" na dobrze zrobionej stronie na przykład.

Pomysł fajny, jednak trzeba się zastanowić nad tym żeby to było oryginalne i dobre jakościowo

marsela
20-03-14, 16:45
bardzo mi się podobają różnego typu rzeczy w szczególności gdy są robione własnoręcznie :)

...przez dzieci w Chinach :D

karmazyniak
20-03-14, 20:50
No tak, ale rękodzieło to przede wszystkim praca wytwórcza w małych warsztatach, więc Chiny rzadziej wchodzą w rachubę

RafałMikuta
07-10-14, 10:39
Lubie rzeczy wytwarzane ręcznie widać że ludzie którzy się tym zajmują wkładają w to całe swoje serce. Poza tym taki wyrób jest unikalny.

Lorentz
26-11-14, 11:27
Zależy jakie, czasami są bardzo fajne takie rękodzieła.

Raquel
18-12-14, 12:42
Zależy jakie rękodzieło i czyje ręce je wykonały. A tak na poważnie bardzo cenię rzeczy wykonane ręcznie, takie home made najlepiej. Najbardziej za niepowtarzalność, rękodzieło mozna tez zamówić na swoje życzenie - to tez jest fajna rzecz. Sama takie rzeczy kupuję: recznie robione torebki, czy pościel dla mojej małej córeczki - specjalna na zamówienie z wyszywanym jej imieniem!, na święta zamówiłam tez choinki z szyszek - teraz zdobia parapet w salonie i sypialni :)

joonek9
19-12-14, 00:13
Jeśli są niepowtarzalne, dobrej jakości to jak najbardziej.

ratun
19-01-15, 09:54
też jestem zdania, ze jakość i oryginalność są najważniejsze

ratun
24-01-15, 12:07
Ja raczej nie jestem zwolennikiem tego typu designu

dominatorek1
19-02-15, 18:46
Moja dziewczyna lubi taki rzeczy. A to Wam sie podoba ? http://www.sierobi.pl/2014/03/polka-tworzy-miniaturowe-dziea-sztuki.html

EwaK85
19-02-15, 19:20
Rękodzieło nie jest tanie. Jeśli kupicie coś niepowtarzalnego, jakaś zabawkę, koszyk, obraz nawet, to już płacicie. Konik na biegunach jest już rękodziełem chyba, że z plastiku:D Ogólnie warto wybrać się na jarmark i tam często spotkacie fajnych staruszków, którym się jeszcze chce coś z wikliny zrobić.
A ciuchy, biżuterię? Samemu robić i się świetnie przy tym bawić - nie kupować:)

Poligraf35
26-03-15, 09:56
Rękodzieła rzeczywiście mają swoją cenę, niestety nie zawsze w parze z jakością. Wykonawca musi być sprawdzony

SebaKula
10-04-15, 09:36
Ludzie potrafią stworzyć naprawdę piękne rzeczy:) dopiero teraz zaczynamy to doceniać:)

kacper_dzik
15-04-15, 09:26
Moja narzeczona robi bransoletki z kamieni i wyglądają bardzo ładnie. Niektóre wyroby rękodzieła są po prostu przesadzone i przekombinowane- prostota zawsze wygląda najlepiej...

heyday
15-04-15, 11:09
Sama wiedza, że jednak ktoś się nad tym namęczył daje pewne pozytywne uczucie. Nie można tego powiedzieć o chińszczyźnie.

pinezka
17-04-15, 17:19
...przez dzieci w Chinach :D
w Moskwie na jarmarku natknęłam się na breloki-matrioszki... made in china. ale najczesciej przecież i tak kupujemy rękodzieło ze sprawdzonego źródła.

weroniqa
18-05-15, 13:53
jeśli chodzi o filc to mnie osobiście ten materiał się nie podoba i nie chodziłabym z filcową torebką. ale rękodzieło oczywiście doceniam. lubię czuć, że produkt, który zakupiłam został wykonany własnoręcznie przez prawdziwą osobę, a nie maszynę. jestem w stanie wydać więcej na rękodzieło, ponieważ uważam, że to inwestycja, w ludzi z pasją, którzy je wykonują. oczywiście zanim kupię taki produkt upewniam się, że to prawdziwe rękodzieło, a nie jakaś podróbka.

anif
28-05-15, 14:25
Ja mam dokładnie tak samo. Filc do mnie nie przemawia, ale jakieś dekoracje do domu w stylu ozdobnych pudełeczek, ręcznie wykonywane kartki, biżuteria. Jak najbardziej :)

dring
12-06-15, 13:14
mi się podobają torebki z filcu ale nie są w moim stylu więc sama bym nie nosiła :P ale np moja mama robi bombki styropianowe bardzo ładnie :D i fajnie jeszcze niektórzy szyja ciekawe maskotki :)