PDA

Zobacz pełną wersję : Operatorzy sieci komórkowej

ktoryfon
17-09-13, 20:33
Od jak dawna masz telefon komórkowy u jednego operatora? Sprawdzanie ofert konkurencji wydaje się zbyt czasochłonne? Sprawdź ktoryfon.pl który skupia oferty wszystkich operatorów dostępnych na polskim rynku i pomaga szybko podjąć decyzję.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

mobilek
08-01-14, 09:11
W sumie całkiem fajna strona. Przyjazna dla oka, dużo informacji :)

bartoszrompala
15-01-14, 19:33
jak ktoś nie jest zainteresowany abonamentem z telefonem to możę zastanowić się nad propozycją operatora nju mobile, który ostatnio reklamuje się z ofertą 19 zł miesięcznie bez żadnych limitó jeżeli gadasz tylko z sieciami mobilnymi - całkiem rozsądna oferta

Piotr Benet
14-02-14, 11:35
Na początku tego wieku płaciłem za 1min rozmowy 2,4 zł... Teraz przy odpowiedniej taryfie połączenia są darmowe... Skok jest kosmiczny

mezo
01-04-14, 08:06
Posiadam telefon odkąd pamiętam. Na pewno 10 lat. Wtedy minuta rozmowy kosztowała 2,4 zł :) Jakiś kosmos.

przemyslawgrzywuski
06-04-14, 07:22
Cena jest kluczowa to prawda, ale ja chcialbym zeby bylo cos takiego jak na przyklad na allegro jest - czyli ze dajesz ocene transakcji. Ciekawe ktory operator bylby wtedy w czolowce. Mam zle doswiadczenia z play i mimo ze maja tanie oferty to i obsluga jest "tania".

annasylvia
08-04-14, 12:08
Polecam Virgin Mobile. Ma chyba w tej chwili najlepszą ofertę na rynku.