PDA

Zobacz pełną wersję : Wyjazd integracyjny

Koprobo
15-10-13, 13:30
Planuje zorganizowac wyjazd integracyjny dla pracownikow. Czy mozecie polecic jakies dobre agencje eventowe zajmujace sie tego typu eventami?

Kulturny Piesel
16-10-13, 13:11
W mojej firmie zlecilismy wyjazd agencji powersport i szczerze mowiac, to byla jedna z najlepszych imprez firmowych.

Nanako
21-10-13, 12:51
A u mnie wyjazdy są organizowane zawsze przez pracowników i to się świetnie sprawdza w formule, dla praocników. Każdy może się wypowiedzieć, czego oczekuje od wyjazdu, a potem osoba odpowiedzialna za organizację stara się wszystko poukładać, z firm eventowych staramy się racej nie korzystać.

wielkibrat
06-02-14, 12:45
Jedziemy za 2 tygodnie wraz ze wszystkimi pracownikami. Integracja ułatwia pracę, łatwiej dogadać się z pracownikami. Organizujemy coś takiego każdego roku. Tym razem Bieszczady, dali nam taką ofertę jakiej jeszcze nie mieliśmy. Nawet za salę konferencyjną nie płacę, a jedziemy w sumie na trzy noce. Życzcie dobrej zabawy ;-)

organizacja_imprez
21-04-14, 08:30
Polecam naszą agencję eventową z uprawnieniami organizatora turystyki :)

bluro
21-04-14, 14:02
co drugi robi szeptanke :(:(

a co do tematu to wyjazdy integracyjne są bardzo ważne i dobrym pomysłem.
jednak mało szefów widzi w nich potencjał niestety :(

Witka
07-05-14, 09:48
Mało? U nas to co drugi znajomy pracujący po różnych wszak firmach jeździ co jakiś czas jak to nie na imprezę integracyjną, to na szkolenia z atrakcjami po itd itd. Ja mam w czerwcu szkolenie w Wawie - tez ze współpracownikami, a na jesień zapowiada się impreza większa w Krakowie (bankowo któryś z lepszych hoteli z sieci, bo szef "robi nam dobrze" i jakieś wypasione jedzenie na mieście). Planu atrakcji jeszcze nie znamy, bo to zawsze top secret do ostatniej chwili.

atomatic
03-06-14, 13:56
A jaki to ma być wyjazd? W Polsce czy za granicą? Czy celem jest integracja czy motywacja? :) Poszukaj przy okazji firmy, która nie tylko zorganizuje, ale też doradzi. Ja mogę polecić firmę ze stopki...

Junix852
16-09-14, 09:51
Bardzo fajny pomysł. Takie wyjazdy to świetna sprawa.

wielkibrat
16-09-14, 12:05
Pewna i sprawdzona miejscówka - (spam)
Basen, kort i masa atrakcji. Mieliśmy paintball, był kulig - bawiliśmy się jak nigdy wcześniej.
A swoją drogą integracja całkowicie zmienia podejście do siebie pracowników.

mezo
09-10-14, 13:45
Moja firma jakiś czas temu zorganizowała niewielki wyjazd integracyjny połączony z konferencją.
Wybraliśmy się do Krakowa. Nocowaliśmy w hotelu Queen Boutique. Nie było problemu z trafieniem na miejsce ponieważ hotel znajduje się praktycznie w centrum . Pomiędzy rynkiem a dzielnicą Kazimierz. Co mogę napisać... Dobry standard ( zresztą można się było tego spodziewać po hotelu tej klasy - 4* ),smaczne jedzenie oraz wygodne noclegi. Również sala konferencyjna bardzo ładna jak zresztą możecie sobie zobaczyć na zdjęciach na ich stronie. My zorganizowaliśmy konferencję w większej sali niemniej widziałem,że również jest mniejsza na organizację bardziej kameralnych spotkań.