PDA

Zobacz pełną wersję : Darrmowe gry - gdzie gracie, w co?

BartekMazak
19-10-13, 11:20
Gdzie w sieci wyszukujecie jakieś fajne darmowe gry?
Wiem, że na dogry.pl jest sporo opcji (sam gram tam w plemiona i brick force) ale jeszcze chętnie bym sobie inne dobre strony poprzeglądał. Mogą byc całkiem za free albo właśnie tak, jak w w/w że walutą są zdobywane punkty, które można sobie wymieniać na doładowania do gier.

rebecca2001
21-10-13, 12:38
jeśli chodzi ci o darmowe gry to tu:
http://www.freewarefiles.com/category/games.php

przynajmniej ja...:)

anecz
25-11-13, 00:05
Ja obecnie gram w Aiona, jest darmowy ale ma psore ograniczenia, ale konto gold można kupić za pieniądze w grze więc nie ma później problemu.

onimnos
17-02-14, 14:55
Czasem gram w LoL'a (League of Legends) - jest to dość mocno uzależniająca i chyba najpopularniejsza gra online w Polsce - a jak ktoś lubi bardzo stare gry - to jest strona abandonia (ale tam są gry sprzed 20 lat tak średnio)

antroidso
28-03-14, 10:45
ja głownie na armor games wchodzę

sebas111111
03-06-14, 12:50
a ja używam tylko armor games.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mationsills
05-06-14, 14:21
Jeśli gracie na armory games to oznacza, zę lubicie flashówki. W takim wypadku muszę polecić wam stronę kongregate.com Znajduje się tam 30 tysięcy gier w których można zdobywać achivements grając w nie. Oczywiście musicie mieć konto aby zdobywać poziomy oraz zapisywać zdobycze.

mezo
25-07-14, 05:09
No pewnie,ze gramy ;)
Sam jednak mam ostatnio zbyt mało czasu aby grać w gry komputerowe - skłaniam się raczej ku grom na urządzenia mobilne.
Tablet idzie w ruch i gdy mam go przy sobie na wyjeździe albo na zajęciach to lubię sobie popykać.
Warto jest sobie poczytać recenzje gier ponieważ jest tego bardzo dużo. W sieci jest niezłe opracowanie.
Z tych fajniejszych mogę polecić:
plaqure inc
cut the rope

2Shy
25-07-14, 15:12
ja naginam w DC Universe i GTA V

pepka
04-08-14, 12:15
Ja kiedyś grałam dużo w World of Warcraft - rany ile czasu ja na to straciłam, wciaga. Niemniej teraz nie jestem już studentką,zaczęła sie praca i domowe obowiązki tak więc czasu na grę jest o wiele mniej.
Jeśli już obecnie gram to raczej w przerwie pomiędzy zajęciami ( mam pracę przy komputerze) albo po prostu w wolnej chwili lubię sobie w domu wieczorkiem w domu usiąść i w coś fajnego popykać.
Lubię gry logiczne - wcześniej dużo grałam w sudoku, ostatnio gram sobie w 2048:
W internecie jest ta gra
Coś podobnego ale wciągnęło mnie o wiele bardziej. Szczególnie,że można sobie porównać wyniki z innymi graczami. No jak na razie jestem daleko w tyle ale powoli się rozkręcam.

simian raticus
04-08-14, 14:32
SONY i MICROSOFT i Steam tylko kasy chcą! Do piratów darmowych to Xfire, ale do starszych gier! Nowe gry zabezpieczone i na orginałach trzeba grać jak chce się w sieci popykać! PlayStation 4 i Xbox One to jest to!

pepka
21-08-14, 11:53
Ja kiedyś grałam na konsoli ale szczerze to ostatnio przestałam. Gry są bardzo drogie.
Tak więc przerzuciłam się na urządzenia mobilne . Aktualnie jest tyle fajnych darmowych gierek na telefony czy tablety,że naprawdę jest w czym wybierać. A te płatne również nie są takie drogie ponieważ w cenie 20 zł to można sobie kupić naprawdę świetną grę z ekstra grafiką.
Szczególnie na telefon powstaje ostatnio wiele ciekawych pozycji. Na przykład w lipcu pojawiły się:
Modern Combat 5 : Blackout
Skusiłam się na kupno i nie żałuję tych 20 zł. Dobra grafika, wciąga . Najlepsza pozycja z całej serii
Sky Force 2014
Jest całkowicie darmowa. Latasz samolotem i zbijasz inne
Hercules
Na licencji filmu ale jedna z lepszych bijatyk w jakie grałam.

W internecie możesz sobie poczytać jakie są obecnie najlepsze gry na telefon. Te darmowe i płatne.

valerie89
13-05-15, 12:07
Z darmowych gier gram aktualnie w Anno Online, Pirate Storm i War Thunder.

Diagoras
20-09-16, 08:21
Większość gier MMO jest darmowa. ;) Teraz Ubisoft z okazji 30 urodzin rozdaje co miesiąc jedną grę ze swojej oferty. Obecnie na UPlayu dostępne jest The Crew. Poza tym zakładka free2play na Steamie i specjalne prezenty na Originie.