PDA

Zobacz pełną wersję : Opinie o firmie kurierskiej.

Nanako
20-10-13, 00:26
Witam,

chciałbym poznać opinie osób, które współpracowały w przeszłości bądź obecnie współpracują z firmą www.globalexpress.pl Przymierzamy się do zmiany operatora świadczącego, dla nas usługi kurierskie i oferta, którą nam przesłali wygląda zachęcająco, jednak nasza obecna firma również pół roku temu nam przesłała bardzo zachęcającą ofertę, a teraz przez to mamy dość sporo problemów.

Dlatego jeśli ktoś miał kontakt z firmą global proszę o opinie nt. terminowości i jakości usług.

fastlaw
21-10-13, 12:21
Ważne, że linka udało Ci się wstawić. :)

Nanako
21-10-13, 12:34
? - nie bardzo rozumiem w czym kolego widzisz problem, zapewne Twoja wypowiedź jest ukierunkowana żeby w danym temacie pomóc - szczególnie patrząc na sygnaturkę z linkiem i dużo wnoszącą odpowiedź.

Natomiast jeśli chodzi o mój wpis to, rzeczywiście szukam opinii obiektywnych o firmie globalexpress bo obecna firma kurierska nie spełnia naszych oczekiwań. Żeby troszkę Cię nakierować o co mi dokładnie chodzi to postaram się odpowiedzieć jaśniej.

- Ilość paczek do 250 dziennie, (średnio w granicach 150-200)
- Ilość palet do 15 dziennie ,

Dodatkowo obsługa dokumentów zwrotnych i możliwość przeniesienia części pracy związanej z oklejaniem paczek na firmę. Jeśli znasz jakąś inną firmę, która spełnia nasze wymagania. Bardzo chętnie posłucham Twojej opinii, natomiast myślę, że odszkodowania nikogo w tym temacie nie zainteresują.

Pozdrawiam.

Edit:
- Siódemka (rezygnujemy z ich usług więc nas nie interesuje)
- DPD i DHL ( póki co zbyt wysokie koszta zaproponowali)

od dwóch innych firm czekamy na odpowiedź.