PDA

Zobacz pełną wersję : Szkola Niemieckiego w Krk

Koprobo
01-11-13, 17:59
Kojarzycie jakas dobra szkole niemieckiego w Krakowie?

Kulturny Piesel
08-11-13, 15:04
Ja uczylem sie w Lincolnie - bardzo dobra szkola, maja przyjaznych lektorow, male grupy i naprawde potrafia przekazac wiedze :)

Krzius
27-11-13, 22:08
Ja tak samo w Lincolnie się uczę - tam mi wszystko doradzili.
Wraz z podręcznikiem z Oxfordu i ciekawym system do wspomagania nauki - afirmacje Hepika do nauki języków obcych.

Jak poczytacie opinii o tej szkole to chyba każdy ją poleca

Bylaty
28-11-13, 10:21
Szkół jest sporo ja polecam też platformy językowe gdzie uczymy się za darmo :)
Co do afirmacji to racja świetna sprawa - sam stosowałem kiedyś afirmacje do nauki i sukcesu - dzięki temu teraz mam dobrą pracę na stanowisku :)

Ramecki
11-12-13, 08:52
Szkół jest sporo ja polecam też platformy językowe gdzie uczymy się za darmo :)
Co do afirmacji to racja świetna sprawa - sam stosowałem kiedyś afirmacje do nauki i sukcesu - dzięki temu teraz mam dobrą pracę na stanowisku :)

No afirmacje do nauki to nie głupi pomysł - też ich używałem kiedyś i pomogły mi ogarnięciu języka szwedzkiego dokładnie.
a z czego miałeś afirmacje sukcesu? Jaka firma lub nazwa?

Mirtka
03-02-14, 18:47
No afirmacje do nauki to nie głupi pomysł - też ich używałem kiedyś i pomogły mi ogarnięciu języka szwedzkiego dokładnie.
a z czego miałeś afirmacje sukcesu? Jaka firma lub nazwa?

Ja stosuję afirmacje pod Hepika - świetne i co najważniejsze bardzo skuteczne afirmacje

simian raticus
06-08-14, 16:13
Niemieckiego i Rosyjskiego nie lubię! Tylko Polski! Zgermanić kacapów i zrusyfikować szwabów! Spolszczyć amerykańców z USA i angoli!

Fart
02-09-14, 09:34
Kojarzycie jakas dobra szkole niemieckiego w Krakowie?

Dobrą renomę w nauce różnych języków ma Empik School.
Zajrzyj, może znajdziesz dla siebie jakąś ciekawą promocję.

Laralson
02-09-14, 10:28
ja też chodziłam do lincolna i faktycznie nie mam się do czego przyczepić.. małe grupki to podstawa nauczenia się języka, więc to duża zaleta :)

Fart
04-09-14, 08:17
Małe grupy to teraz podstawa. Wiele szkół rozwija się w różną stronę - zajęcia online, czy kursy dla dzieci nawet 3-4 letnich.

ulik
09-09-14, 08:01
W empiku cenię sobie to, ze ćwiczenia online wykonane przed komputerem są w dowolnym miejscu i czasie. Prowadzone są e równolegle z zajęciami stacjonarnymi i w sumie wychodzi jakby się do szkoły chodziło. Dostęp do materiałów także jest od ręki,

Fart
09-09-14, 08:25
Może tego typu kursy są lepszym rozwiązaniem niż całkowicie online, ale wydaje mi się, ze kursy stacjonarne są skuteczniejsze.

ziemio9
18-11-15, 15:47
łatwiej utrzymać w nich dyscyplinę