PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie kupujecie buty?

kuropatwa
05-11-13, 15:06
I czy w ogóle jesteście w stanie wydać dużo pieniędzy na obuwie?
Ja przeważnie kupuję w tradycyjnych sieciówkach.
Pasuje mi Deichmann, a ostatnio kupiłam w CCC fajne botki na koturnie.
Najwięcej zdarzyło mi się wydać na buty 300 zł

kika1985
18-11-13, 08:53
W różnych miejscach, nie przez Internet, noszę buty w rozmiarze 41 i wcale nie tak łatwo je dostać, najważniejsza jest dla mnie wygoda

Wypowiadanka
04-12-13, 08:35
Butów nigdy nie kupuję w sieci, mam długą i wąską stopę, więc wszystko muszę mierzyć. Zwykle kupuję buty ze średniej półki cenowej, żal mi wydawać kasę, bo czy kupię buty za 100 czy za 400 zł to i tak rozwalają mi się zwykle po jednym sezonie :-// Ostatnio zaszalałam i kupiłam zimowe kozaki za 350 zł, bo wyglądają na solidne, są ciepłe, wygodne i ładnie wyglądają na nodze.

korzeń
04-12-13, 12:35
Głównie Deichmann - ze względu na szeroki zakres cenowy i częstą potrzebę zakupu butów dla dzieciaków:) Można kupić tańsze na okazjonalne wyjścia i jednocześnie droższe do codziennego użytku.

aga_gaga
05-03-14, 15:10
Mi zdarza się kupować buty w Internecie, ale robię to tylko w sprawdzonych sklepach. Parę tygodni temu kupiłam sobie takie wygodne botki

marysia
03-04-14, 17:58
W różnych miejscach, nie przez Internet, noszę buty w rozmiarze 41 i wcale nie tak łatwo je dostać, najważniejsza jest dla mnie wygoda
Oj znam ten ból.
Damskie buty w dużych rozmiarach to naprawdę towar deficytowy.
Na szczęście jest internet :) W sklepie z linka można np, znaleźć sporo fajnych modeli.
Ale w sklepach stacjonarnych rzadko kiedy udaje mi się coś znaleźć.

odyssa11
29-07-14, 13:28
Nie mam sprecyzowanych miejsc.

karolmeduza
30-07-14, 11:01
noszę tylko markowe buty adidas, niike itp, kupuję na przecenach, takie buty starczają na długo

Rafinek
19-08-14, 11:31
To prawda, takie buty na pewno są bardziej wytrzymałe

pepka
21-12-14, 16:42
Nie jest prawdą to,że buty za 50 zł są tak samo dobrze jak buty za 200 zł.Zwykle różnica jest baaaardzo duża. Na butach sama staram się nie oszczędzać ponieważ wiem, że biednego na tanie buty nie stać ;) Wolę zapłacić za coś więcej ale kupić sobie naprawdę porządne obuwie. Jeśli nie macie pieniędzy aby wydać na buty 400 zł to przecież można poszperać sobie po sklepach internetowych i kupić sobie coś dobrej marki w niższej cenie,wyprzedaży. Może nie będą to najnowsze kolekcje ale wiele klasycznych fasonów praktycznie nie wychodzi z mody.
Jakiś czas temu zamówiłam sobie takie balerinki marki Bugatti:
http://www.eobuwie.com.pl/media/catalog/product/cache/small_image/150x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/6/9/69582_2.jpg
Jakość bardzo dobra, cena niby nie była taka niska ponieważ kosztowały mnie ok 170 zł z promocji
Ale za to są bardzo dobrze zrobione, klasyczne z wyglądu tak więc powinny pasować do większości ubrań. I jednocześnie bardzo dobrze wykonane...

wielkibrat
09-02-15, 15:04
Zazwyczaj na Merg.pl Po prostu mają zdecydowanie najfajniejsze ceny jak na takie obuwie. A co więcej - za każdym razem udaje mi się kupić coś co mnie mega zadowala. Uwielbiam się rzucać w oczy, ale oczywiście bez przesady ;-)

MichalinaM
09-02-15, 21:54
ECCO i 5 lat spokoju

Dorota Ewa Kowal
09-02-15, 22:24
ja zamówilam ostanio sobie kalosze matowe :D
334 (http://www.galax-sport.pl/catalog/product/Hunter_Original_Tall_W23499BLACK_W23499BLACK)

Malineka
11-02-15, 12:14
Witam,

najczęściej w sklepach stacjonarnych, ale niekiedy na internetowych https://farm6.staticflickr.com/5531/12768374524_5c44a4688d_o.png (http://zomerska.pl). Kupując online są większe rabaty.

Baskula
23-02-15, 12:33
Ja jestem maniaczką butów, więc przeznaczam na nie sporo pieniędzy. Muszą być solidne, dobrej jakości i ze skóry. Zwykle robię zakupy na italshoe. Ich asortyment pochodzi prosto z Włoch - dla mnie to gwarancja, że posłużą mi przez wiele lat.

ratun
25-02-15, 16:32
ja buty kupuje zwykle z ryłko albo wojasa

Dekser
23-10-15, 11:57
Ja kupuje buty sportowe, w sprawdzonych sklepach internetowych (wycięty spam), gdzie kontakt ze sprzedawcą jest bardzo dobry. Do tej pory się jeszcze nie zawiodłem, a jeśli nie jestem pewien co do rozmiarówki to posługuję się tabelą rozmiarów :) Jeśli chodzi o eleganckie buty to tylko w sklepach stacjonarnych , ponieważ takie zakupy robię rzadko i nie jestem nigdy pewny co do rozmiaru i fasonu.

joonek9
26-10-15, 21:06
Ja rowniez obuwie sportowe najczesciej kupuje przez internet, jednak coś eleganckiego to już stacjonarne sklepy wybieram.

Lorym
26-10-15, 22:35
Ja najczęściej swoje buty sportowe kupuje w sklepach internetowych lub wybieram możliwość odbioru w sklepie stacjonarym ;)

hempe
17-11-16, 14:54
Zawsze przez internet - taniej, szybciej, wygodniej.
Tylko trzeba mieć dopasowany rozmiar odpowiednio, głównie wkładkę.
Warto też mieć sprawdzone marki, które w naszym przypadku zawsze robią swoje.

Tobiasz Piotrowski
09-12-16, 23:33
Jaka w ogulie różnica,przecież jeśli abstrahować się, to cała odzież - bezsensowne łaszki?

kogalia
06-02-18, 11:59
Dla siebie zawsze przez internet. Szczególnie, że rozmiar dość nietypowy, więc tym bardziej wygodniej mi zakupy robić z domu.

Blump
27-06-18, 10:51
Internet głównie, ale po uprzednim sprawdzeniu butów na własnej skórze. W Katowicach jest w sumie taki jeden sklep, gdzie czasami zaglądam przed promocjami i wtedy kupuję na ich stornie internetowej. Ogólnie dosyć sceptycznie do tego podchodzę, w sensie zakupów online, ale chcę zaoszczędzić. Przy jakichś większych obniżkach cenowych w sklepach stacjonarnych jest najczęściej zbyt wiele osób, a ja niezbyt przepadam za ściskiem. Stąd takie rozwiązanie. Ogólnie mogę polecić ten sklep jeśli ktoś jest z okolicy i szuka czegoś wygodnego i na sportowo. Nike, Etnies, Dc buty tych marek możecie tam znaleźć.
W SilesiaCity Center znajduje się ich sklepik i noszą nazwę kosmossklep. Całkiem spory asortyment na sklepie jest dostępny, chyba nawet więcej rzeczy niż w ich stacjonarce.

Janna91
08-05-20, 13:55
Zalando chyba jest najlepszym sklepem gdzie można zamówić buty, a później je zwrócić bez dodatkowych kosztów. Ja tak praktykuję i jestem zadowolona.