PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki strój do biegania?

kuropatwa
13-11-13, 09:40
Niby najważniejszy jest sam fakt biegania, ale o ile latem można założyć byle szorty i T-shirt o tyle w listopadzie wypadałoby się już bardziej ubrać.
Macie jakieś sprawdzone rady na co zwracać uwagę przy zakupie takich ciuchów?
Podobają mi się te z New Balance ale nie chcę, żeby to były rzeczy tylko i wyłącznie ładne, ale bardziej praktyczne.

kika1985
14-11-13, 19:22
Biegać możemy właściwie "zawsze", i "w całkowicie dowolnym stroju", wystarczy, że zadbamy o swoje dobre samopoczucie (wygodę) i zdrowie, nie musimy "od razu" decydować się na zakup drogich ubrań (najpierw sprawdźmy, jak długo będziemy biegać...)

epozyczka
03-07-14, 13:26
przede wszystkim dobre buty, druga sprawa to odzież - możesz zainwestować w odzież specjalnie przeznaczoną do biegania, w każdym lepiej zaopatrzonym sportowym sklepie taka dostaniesz. Sprzedawcy powinni Ci doradzić

Rafinek
19-08-14, 11:37
Dobre buty to podstawa oprócz tego strój z odpowiedniego materiału.

aleksm
04-08-16, 09:31
ja strój i buty kupowałam w 4F. Moim zdaniem mają jakościowo bardzo dobre produkty i w przystępnych cenach. Kupic u nich mozna w zasadzie wszystko z ubioru do uprawiania sportu. ja mam od nich takie legginsy, bardzo wygodne, ciało się aż tak nie poci jak w zwykłych bawełnianych dresach

Zarthun
25-08-16, 09:42
Ja postawiłem na dobre buty z podeszwą z poduszki Air Max, która chroni przed kontuzjami, stawy tak nie obrywają, w internecie możesz znaleźć kilka fajnych modeli. Co do ubrań to warto zainwestować w odzież termoaktywną, która umożliwi bieganie nawet w trudniejszych warunkach i jest dużo wygodniej, człowiek się tak nie poci. Fajnie, że ludzie coraz więcej biegają czy w ogóle uprawiają sportu, ale do każdej aktywności trzeba się odpowiednio przygotować, pamiętaj o porządnej rozgrzewce przed każdym bieganiem!

Marta455
14-04-17, 13:18
Zadbaj o dobre buty, a reszta to już nieważna. pamiętaj tylko, żeby nie ubierać się zbyt ciepło.