PDA

Zobacz pełną wersję : Facet w rurkach, z grzyweczką i w Vansach - co sądzicie?

kuropatwa
10-12-13, 15:41
Zauważyłam, że bardzo dużo ludzi jest negatywnie nastawionych do chłopaków, którzy ubierają się w ten sposób. Dla niewtajemniczonych - chodzi mniej więcej o takie buty: (spam) (tu akurat damskie, ale męskie niewiele się różnią), do tego spodnie rurki i grzywka na Justina Bieibera.
Myślicie, że to po prostu moda i przeminie szybko i zbytnio się tym nie przejmujecie, czy też uważacie, że męski ubiór powinien wyglądać inaczej?

nant3s
04-02-14, 11:20
Daj spokój... facet ma wyglądać jak facet a nie ...

beeboob
18-02-14, 09:00
Jeśli chłopak szuka chłopaka to tak właśnie powinien wyglądać, w przeciwnym razie moim zdaniem powinien stronić od takiego image'u (nie jestem stereotypowy, wynika to z moich obserwacji).

lolek112
18-02-14, 09:51
ciuchy jak ciuchy .. z wszystkiego można korzystać - tylko po co przesadzać :)

wojciechwajs80
26-03-14, 09:08
Nie warto oceniać po wyglądzie. Liczy się charakter.

lolek112
26-03-14, 22:25
Tylko często wygląd (ubiór) jest ukształtowany właśnie naszym charakterem ...

trucicielka
22-05-14, 20:37
Sądzę, że to dobrze jak mężczyzna zwraca uwagę na modne ubrania, aczkolwiek wolę jak jest to bardziej w tradycyjnym zakresie. Nie do końca przekonują mnie u mężczyzn rurki czy obcisłe koszulki.

Kamil
04-07-14, 14:11
Zasadniczo ani mnie to ziębi, ani parzy. Sam bym się tak nie ubrał, ale co kto lubi.

kazik
14-07-14, 12:53
Wydaje mi się, że to tylko taka moda. Przeminie. Chłopaki z rockowych zespołów z lat 80 też się ubierali tak, że dzisiaj na ulicy zostaliby wyśmiani, zwyzywani od homo-niewiadomo i nie zaakceptowani. Minęło, to i to przeminie

Marccos24
17-09-14, 12:41
Niech każdy ubiera się jak chce. Co warto zauważyć, to co u nas uchodzi za styl "na homoseksualistę" (mam nadzieję, że nie obrażę nikogo) w zachodniej Europie jest normalne. Pokazuje to naszą polską, taką "maleńką" zaściankowość ;)