PDA

Zobacz pełną wersję : Meble do przedpokoju

marysia
12-12-13, 17:47
O czym pamiętać, urządzając przedpokój? Co musi się w nim koniecznie znaleźć?
Przeglądałam już zestawy mebli do przedpokoju w internecie, ale konkretnej koncepcji cały czas mi brakuje. Podpowiecie coś?

Klaudia Bienias
01-10-15, 11:01
Bardzo duży wybór szafek do przedpokoju można znaleźć w ofercie sklepu internetowego firmy MDS (wycięta nieopłącona reklama firmy na M mającej stronę na Sz). To jest sklep producenta mebli, więc ceny są naprawdę niewygórowane. Podstawą oferty są różne modele szafek na buty – wiszące, z otwieranymi półkami, z jednorzędowymi i dwurzędowymi schowkami, z metalowymi koszami na obuwie.

Magik
13-10-15, 18:55
zależy ile masz miejsca, jak dla mnie to może być tylko wieszak i szafka na buty

Thort
04-09-16, 13:16
No wiesz, zależy jaki duży ten przedpokój. Najlepiej jakaś szafa na kurtki/płaszcze, szafka na buty, wieszak, lustro i powinno wystarczyć. Jak mało miejsca to to szafa odpada. Na ścianach powieś jakieś zdjęcia, albo obrazy - to zawsze ładnie wygląda.

Klaafyi
29-12-16, 20:25
Wszystko zależy od przestrzeni, jaką mamy do dyspozycji, ale w większości przypadków przedpokoje nie są ogromne, a raczej wręcz przeciwnie. Wtedy warto skorzystać z pomocy architekta wnętrz, który ma doświadczenie w aranżacji małych przestrzeni w sposób ładny i funkcjonalny.

byczastrona
29-03-17, 14:15
Zapukaj do architekta wnętrz. Z pewnością Ci pomoże.

gusi
22-11-17, 20:52
Jesteśmy właśnie w trakcie urządzania przedpokoju. Zastanawiamy się czy zamiast tapety na ścianę nie położyć paneli ściennych: Widziała kilka aranżacji gdzie jedna ze ścian w salonie lub sypialni pokryta jest panelami i bardzo fajnie to wygląda. Ciekawy czy podobny efekt można uzyskać w przedpokoju. Teraz już nie kładzie się między jednym a drugim panelem pióra, czyli wąskiej deseczki jak kiedyś. Teraz jeden panel przylega do drugiego panelu tworząc jednolitą całość. Wybór wzorów i kolorów jest tak ogromny że granicą jest tylko nasza wyobraźnia. Taka panelowa ściana jest bardzo trwała, na pewno dużo trwalsza niż tapeta. Jak myślicie?

Magneto
28-11-17, 09:14
Na pewno trwalsza ale ja uważam, ze panele do dużego przedpokoju.

ulik
22-02-18, 17:40
W przedpokoju powinna znaleźć się szafa, półka na buty i wieszak na kurtki. Nie ma sensu zagracać przedpokoju.

TomaszDzak
28-02-18, 00:20
Również uważam że im mniej tym lepiej.