PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam pomocy jak wybrnąć z sytuacji wktórą sie wpakowałem!

MOCHUN
16-12-13, 19:21
Jestem emerytem więc kiedy przeczytałem wiadomość zarejestruj się ciesz się tanimi zakupami ,zarejestrowałem się na stronie Tanie Zakupy bo każdy grosz się liczy.Jakie było moje zdziwienie kiedy dostałem kolejną wiadomość że mam zapłacić 149 zł.abonamentu.Dziwi mnie jakie to są tanie zakupy kiedy jeszcze nic nie kupiłem,nawet nie odwiedziłem tej strony a już mam płacić.Firma afiszująca się Tanie Zakupy to
jakaś Digital Premium Limited zarejestrowana jest w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Może ktoś mi poradzi jak wybrnąć z tej sytuacji.
Pozdrawiam i Przestrzegam MOCHUN

rebecca2001
18-12-13, 14:35
Serwis Taniezakupy.pl opisany został na łamach Dziennika Internautów.
tak jak piszesz właścicielem strony Taniezakupy.pl jest spółka Digital Premium Limited z siedzibą w Dubaju toteż jeśli UOKiK zainteresuje się nią tak, jak Pobieraczkiem, sprawa będzie ciągnąć się miesiącami.

może tu znajdziesz coś dla siebie
http://di.com.pl/news/48010,0,Nastepcy_Pobieraczka_naciagaja_na_e-handel_Uwaga_na_Taniezakupypl-Marcin_Maj.html

ja bym powiadomiła prokuraturę i albo też i UOKiK

marta_zdyb
28-01-14, 08:44
Od razu zgłosić się na policję... Nic nie płacić bo żadna umowa nie została zawarta.
Oni tylko żerują na ludzkim strachu.

lolek112
06-02-14, 16:12
Od razu zgłosić się na policję... Nic nie płacić bo żadna umowa nie została zawarta.
Oni tylko żerują na ludzkim strachu.

tak naprawdę wszystko zależy od tego jak jest skonstruowany regulamin...
Czasami ciężki temat ;/