PDA

Zobacz pełną wersję : Co w podróż - tablet czy laptop?

kuropatwa
03-01-14, 15:02
Co chętniej zabieracie ze sobą w podróż, gdy wiecie, że przyda się tego rodzaju sprzęt?
Mam na myśli także sytuacje, kiedy można dzięki temu zabić nudę grając np. w Settlers Online czy już od biedy nawet zabijać nudę w pracy :)
Tablet czy laptop?

Miro
09-01-14, 10:14
Tablet wystarczy, nawet na 8 godzin :)

extreeeemon
10-01-14, 07:48
Ja posiadam ipada i w zupełności wystarcza. Oprócz gierek ciągły dostęp na przykład do map i Internetu. Nie raz uratował mi skórę przed zgubieniem się. Z innej strony jeśli ma się porządnego smartfona to spełni takie same funkcje jak tablet.

Grzesiek87
13-01-14, 08:18
myślę, że tablet będzie lepszy a i tak funkcjonalny

mezo
23-01-14, 07:37
Tablet jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem - jest bardziej mobilny, dłużej trzyma baterie i można zainstalować sobie na nim aplikacje wspomagające podróżowanie :) Mam tutaj na myśli aplikację jakdojad - sprawdza sie szczególnie w dużych miastach - pokazuje rozkład jazdy, kiedy mamy najbliższy autobus, tramwaj czy metro. Dla kogoś kto krótko przebywa w danym mieście - jest to dobra sprawa. Zainstalowałem sobie również jakiś czas temu aplikację firmy net - dzięki niej mogę szybko zlokalizować firmę wykonującą daną usługę w mieście w którym obecnie przebywać np punkt ksero, pralnię itd. W jej bazie jest ich około 1,2 mln. Można ją sobie pobrać z Google Play bądź z witryny firmy.net
Przyda się również jakaś nawigacja, Yanosik chyba będzie odpowiednim wyborem.

anecz
25-01-14, 14:22
Tablet będzie ok :D