PDA

Zobacz pełną wersję : Najlepszy kredyt dla firmy 2014 roku

kinga21
26-02-14, 14:02
witam

Jestem właścicielką niewielkiej działalności na rynku. W tym momencie mam szansę aby ją nieco rozszerzyć, jednak do tego celu potrzebuję kredytu dla firm. Trochę czytałam o tym na stronie internetowej jednak dalej mam pewne wątpiwości. Jak myślicie, w jakim banku najlepiej dziś zaciagnąć kredyt?

Fart
04-03-14, 10:18
Jeżeli potrzebujesz kredytu na szybko, to sprawdź ideaexpert.pl
Tam dostaniesz najszybciej i dzięki doświadczonym doradcom poznasz najlepsze oferty na rynku.

Manio
28-04-14, 20:19
Ktoś już korzystał z ich usług? Szeroką mają ofertę?

mezo
12-05-14, 13:40
Ktoś już korzystał z ich usług? Szeroką mają ofertę?
Ja jakiś czas temu brałem kredyt dla firmy i skorzystałem z usług Idea Banku. Oczywiście były i lepsze oferty jednak nie posiadam dużej zdolności kredytowej i miałem pewne problemy z dostaniem kredytu. Tak czy inaczej polecam zajrzeć tu - na stronie możesz sobie zobaczyć oferty wszystkich firm i samemu zdecydować jaka jest najlepsza.

Maciejo
14-05-14, 04:40
Odpowiedź na to pytanie nie może być precyzyjna, bo brakuje informacji o stażu działalności gospodarczej. Jedne banki mogą przyznać kredyt firmie, która jest na rynku kilka miesięcy, ale są tez banki, w których kredyt dla przedsiębiorcy może być uruchomiony dopiero gdy firma będzie działała na rynku od 2 lub nawet od 5 lat. Nie muszę chyba dodawać, że w takim przypadku warunki kredytowania będą lepsze, bo i ryzyko dla banku jest mniejsze (w myśl zasady: skoro firma utrzymała się na rynku od kilku lat, to znaczy że sobie dobrze radzi). Odsyłam zainteresowanych do poradnika na ten temat pod adresem (reklama)

Opinek
18-05-14, 10:06
IDEA BANK?
Sprawdzał ktoś oferty w tym banku?

Fart
23-05-14, 10:56
Mezo, Idea Bank i Idea Expert to nie jest to samo. Zobacz https://ideaexpert.pl/ Manio, są spoko, brałem kredyt na samochód. Wszystko było ok.

koter
29-05-14, 19:57
Sporo ludzi myli Idea Expert z Idea Bankiem. Idea Bank to po prostu bank a Idea Expert to firma pośrednictwa finansowego. Takie firmy cieszą się coraz większą popularnością.