PDA

Zobacz pełną wersję : W co najlepiej inwestować w 2014?

kinga21
26-02-14, 22:59
witam

Czytam sobie różne wypowiedzi i arytkuły o inwestowaniu jakie zawarte są w internecie i też mam zamiar zacząć oszczędzać, czy jak kto woli inwestować. Tylko zastanawiam się w co najlepiej jest inwestować? Co w 2014 roku daje możliwości największego zarobku?

de_jong
27-02-14, 16:11
Jeżeli o inwestowanie w roku 2013, to w zadano Polakom pytanie, w co najbardziej według nich opłaca się inwestować. Wnioski z ankiety można znaleźć tutaj: Najlepsze inwestycje według Polaków w 2013. W sumie to nieruchomości wciąż cieszą się największym zaufaniem. W ogóle to chyba wydaje się całkiem rozsądne. Ktoś może na tym forum jest w takiej sytuacji, że zaciągnął kredyt na mieszkanie i wynajął je komuś i z czynszu spłaca sobie raty?

krzysztof77
02-03-14, 16:43
Macie rację, giełda jest trochę ryzykowną formą inwestowania jednakże wiele osób próbuje w taki sposób pomnożyć swe pieniądze. Jeśli poczytasz wskazówki w internecie na pewno znajdziesz sposób, aby na giełdzie zarobić, a nie stracić. ":)

Witka
27-03-14, 21:24
Ja nie mam na tyle gotówki wolnej żeby inwestować w nieruchomości, ale nie wiem czy się skuszę na.. brylanty.
Wiem, wiem to głupio brzmi ale czytałam ostatnio sporo o takich alternatywnych inwestycjach i tak jednak się zastanawiam. Brylanty można kupić niezłe już od 1500 pln, a to zdecydowanie mniej i w zasięgu posiadania...
no a na nieruchomość to już trzeba full kasy wydać

gajdadamian88
28-03-14, 09:46
Mi się wydaje, że warto zainwestować w nieruchomości. Wcześniej czy później zysk z nich będzie. Niestety wiąże się to z dużą gotówką.

mezo
12-04-14, 12:53
Tak, nieruchomości to też dobry pomysł na ulokowanie pieniędzy na przyszłość. Zaleta to ochrona przez inflacją.

trucicielka
11-05-14, 09:25
Moim zdaniem warto zainteresować się tematem papierów dłużnych i dla laików w tym temacie polecam na początek jakiś krótki tekst o obligacjach korporacyjnych czy lokatach strukturyzowanych. W dużym skrócie pisząc, obligacje korporacyjne to papiery dłużne przedsiębiorstw emitowane na z góry określony okres czasu oraz przy również wcześniej ustalonym oprocentowaniu. Odkąd pojawił się rynek wtórny obligacji Catalyst, zwiększyło się zainteresowanie tą formą inwestycji.

bluro
11-05-14, 16:36
ma myslę ,że najlepszą inwestycja to jest nasze zdrowie.
dzis istnieją firmy,które pozwalają łączyć zdrowie z finansami.
jedna z takich które polecam jest monavie
moim zdaniem jest to bardzo dobra inwestycja oczywiście na dłuższą metę.

pepka
21-07-14, 09:50
A może w nieruchomości? Tylko oczywiście trzeba robić to z głową. Największe szanse na zwrot mamy przede wszystkim w tym dużych miastach. Najbardziej dochodowa pod tym względem jest Warszawa. Inwestowanie w mieszkanie to nie tylko dobra lokata kapitału ale również pomnażanie go poprzez wynajmowanie mieszkania. W Warszawie w dzielnicach położonych blisko centrum kwoty jakie możemy uzyskać są całkiem wysokie. Do zakupu własnej nieruchomości nie zachęca również program MdM o którym można więcej przeczytać.

Pa Wel
08-10-14, 19:24
wg mnie dobrze wystartowały pożyczki społecznościowe i uważam że inwestycje w tego typu produkty to strzał w dziesiątkę, z tego co sie zorientowałem na rynku jako jedyni portal pożyczkolandia posiada tzw gwarancję ochrony kapitału, czyli pożyczając nic nie ryzykujesz ale tylko we wnioski opatrzone tą gwarancją. inwestował ktoś już na tej stronie?

pola
14-10-14, 12:23
Pożyczki społecznościowe to całkiem ciekawa opcja, ale niestety nie znam szczegółów i nie wiem dokładnie, jak wygląda to w praktyce. Jak dla mnie bezpieczną formą inwestycji są nieruchomości. Nawet ostatnio przeglądałam kilka ofert sprzedaży mieszkania we Wrocławiu i moją uwagę przykuła między innymi ta prezentowana przez spółdzielnię (wycięta nieoznaczona i nieopłacona reklama). Tylko czy warto brać na tego typu inwestycję kredyt?

Paweł Szczygieł
30-10-14, 18:55
powiem Ci ze masz rację z tym portalem (nieoznaczona reklama), sam zainwestowałem, na razie małą kwotę ale myślę że dobra opcja z tą gwarancją ochrony kapitału, mam bezpiecznie ulokowane środki ;)

agaz
04-11-14, 11:58
A jakie macie przewidywania co do tego w co warto będzie inwestować w 2015 roku? Myślałam nad inwestowaniem w fundusze inwestycyjne, ale bardziej w te z niskim bądź relatywnie niskim poziomem ryzyka inwestycyjnego. Zastanawia mnie między innymi FI. Przeanalizowałam stopy zwrotu i według mnie +3.19% za trzy miesiące, oraz +6.33% za 6 miesięcy to dosyć dobry wynik. W moim przypadku chciałabym inwestować przez 3 bądź 5 lat.

wielkibrat
23-12-14, 11:41
Okazja w Piasecznie - (spam) Tylko wymaga to środków i pomysłu na wykorzystanie tej całej powierzchni.

MarysiaQ
08-02-15, 17:19
Oszczędzanie jest bardzo istotne. Moim zdaniem chyba najlepsze bedzie jakieś konto oszczędnościowe. Mamy największe szanse na to ze coś zyskamy bez ryzyka. Widziałam nawet tutaj (spam) ciekawe zestawienie takich rachunków oszczędnościowych i chyba dzięki temu jest łatwiej sie na coś zdecydować.

Miro
25-02-15, 16:30
Inwestycja w nowoczesne urządzenia do produkcji wędlin, w komorę wędzarniczą jak zfm-online, linie produkcyjną. Produkcja żywności to biznes na długie lata.

ulicafinansowa
07-03-15, 20:10
Dobrą opcją inwestycji która jest zdecydowanie najbezpieczniejsza jest inwestowanie w promocyjne lokaty. Inwestycje w lokaty na 5% często z dodatkowymi bonusami mogą przynieść duże zyski ograniczając ryzyko.

pukla123
07-06-19, 11:47
Kolega mi mówił ze inwestowanie na internecie. jest teraz bardzo modne i na czasie. Ta technologia otwiera przed nami wielkie możliwości. Trzeba trochę zgłębić temat, zeby wiedzieć o co chodzi i zacząć zarabiać na giełdzie kryptowalut. Chyba w koncu musze dokształcić sie z tej branzy.

zofialipska
13-08-19, 14:47
Warto zainwestować w branże powiązaną z EPP - to produkt, który daje spore możliwości, zwłaszcza w czasach gdy ochrona środowiska jest coraz ważniejsza. Przy okazji jest tak wszechstronny że znajduje zastosowania w każdej branży. Poczytajcie na ten temat http://eppgroup.pl/