PDA

Zobacz pełną wersję : Z jakich apek na smartfona korzystacie na co dzień?

mezo
27-02-14, 13:18
Interesują mnie aplikacje z których korzystacie na co dzień? Takie, dzięki którym prowadzenie biznesu, domu, komunikacja staje się łatwiejsza?

pepka
27-02-14, 16:57
A co ty z Policji jesteś, że się interesujesz takimi rzeczami :) ? Jeżeli o mnie chodzi to mam kilka standardowych aplikacji czyli:

-adobe reader
-air droid
-allegro
-android wheather
-automapa
-chrome
-clean master
-color note
-dic słownik pol-ang
-dropbox
-google drive
-endomondo
-facebook
-gg
-gmail
-gstrings
-jakdojade
-latarka
-livescore
-messenger fb
-min icon

Posiadam też kilka gier o GTA: San Andreas - świetna gra - drogo mnie kosztowała bo aż 27 zł bez 1 grosza - ale warto było. Kilkadziesiąt godzin rozrywki. Kolejna gra to Need for Speed: Most Wanted - ścigam się, szczególnie wtedy - kiedy jestem na jakimś zamulonym wykładzie czy w komunikacji miejskiej. Oczywiście na słuchawkach - aby nikt nie słyszał jak się bawię :P Ostatnia gra w którą według mnie warto zagrać to Robocop - warto bo jest darmowa i jak na darmową grę to ma całkiem przyzwoitą oprawę graficzną:)

sylwiao2
27-02-14, 19:32
Obecnie korzystam przede wszystkim z kalendarza, Google+ HANGOUTA do rozmowy i w sumie tyle z tych ważniejszych aplikacji, ja nie szaleje, lista powyżej dla mnie to jakiś śmiech, kiedy z tego korzystać :P

Franciszek Dolina
14-03-14, 09:33
Jest naprawdę dużo przydatnych aplikacji, które ułatwiają kontrolowanie wielu spraw, zwłaszcza nie mając w dostępu do komputera. Głównie są to allegro, tablica, gumtree, kalendarze itp. Wysrarczy poszperać trochę po sklepie na androidzie, na pewno każdy znajdzie tam cos dla siebie.

mmllmm
01-10-16, 09:40
Ostatnio IKO po wprowadzeniu płatności zbliżeniowych telefonem

Kandiks
20-07-17, 10:01
-snapchat
-instagram
-whatsapp
-tumblr
-facebook
-facebook manager
-google translator
-tidal
-mail

PawelPop
17-07-18, 04:41
STRAVA - do trackowania całej aktywności fizycznej.

kamil122
20-09-19, 13:30
Ja korzystam jeszcze z aTimeLogger - apka, która pozwala Ci mierzyć czas wykonywanych czynności. Używam przede wszystkim żeby mierzyć ilość czasu poświęcaną dla klientów, ale możesz równie dobrze mierzyć w nim czas spania, jedzenia, zakupów, rozrywki itd.

Fajną opcją jest też ClearFocus, który ustala Ci przedział, w którym pracujesz i po którym ma nastąpić przerwa. Ważne, bo często zapominamy o odpoczynku w trakcie pracy, a może to wpłynąć na jej efektywność!