Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516
Pokaż wyniki od 151 do 153 z 153

Twoja ocena: Yes No

W Internecie da się zarobić. EROTYKA. Myśle że tyle wystarczy. Ktoś niewieży niemusi, kto wie oco chodzi niech zostawi to dla siebie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Re: I JESZCZE COŚ

Cytat Napisał aaela
    JEŚLI CHCĘ PRACOWAĆ JAKO SPRZEDAWCA TO MAM PRZYJŚĆ DO PRACODAWCY ZE SWOIM SKLEPEM ? A MOZE MAM WYKUPIĆ CZĘŚĆ TOWARU ? A NAJLEPIEJ PRZYNIEŚĆ MIESIECZNY UTARG TO PO KILKU MIESIĄCACH MOŻE GO ODBIORĘ W FORMIE PENSJI !!! OJ PANIE BIEGUS !!! I PAN MNIE PRAWNIKAMI STRASZYSZ !!!
    Jak jesteś taki mądry, to se załóż własną firmę !! I płać co miesiąc 700 ZŁ na ZUS niezależnie, czy zarabiasz czy nie i inne podatki. w 69ISP płacisz te 600 zł/rok i po problemie, nie musisz co miesiąc odprowadzać podatków i płacić za ZUS a w najgorszym wypadku tracisz 600 zł (a nie 700zł miesięcznie).

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

drodzy koledzy po co tak ostro...

KILKA SŁÓW ODNOŚNIE ZARABIANIA:
    ja poleciłem jak narazie 3 osoby i otrzymałem maila z systemu że zarobiłem 45 zł. zobaczymy pod koniec miesiąca. podobno wypłacają kaSĘ na konto bankowe... nie trzeba nic sprzedawać ani niczego kupować. Inwestuje się tylko 30 zł. miesięcznie na poczet utrzymania aktywnego konta w systemie... z każdego aktywnego poleconego wypłacają 25 zł. regularnie co miesiąc... polecam wszystkim. faktycznie jest to nowy system (POLSKI) ale zapowiada sie całkiem nieźle. Jak dla mnie może być. Czytelny czysty i przejrzysty ;-P. Jak wypłacą mi pod koniec miesiąca to poważnie się w to angażuję...

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia