Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37
    basia8
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Czy pracując przez interent można zarobić?

witam

jestem osobą bezrobotną. Poszukuję aktywnie pracy, jednakże z marnym skutkiem. Wyczytałam że w internecie mozna takze zarobić. Na jakich zasadach odbywa się taka praca i co własciwie można robić?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-03-15 o 15:04

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Czy pracując przez interent można zarobić?

Jeżeli faktycznie jesteś bezrobotna to powinnaś zainteresować się tym sposobem zarobkowania http://webwavecms.com/
    Z pewnością znasz kogoś kto potrzebuje strony internetowej. Ten link który podałam wyżej to kreator stron w abonamencie. Czyli klient płaci za to co miesiąc np 50 zł (koszt normalnej strony z CMS, indywidualną grafiką, domena, poczta itd często przekracza 2 tys zł).
    Do wykonania witryny zalecana jest podstawowa znajomość HTML/CSS - ale w sieci masz dużo poradników jak się posługiwać tymi językami. Możesz też liczyć na wsparcie techniczne gdybyś czegoś nie wiedziała, lub coś nie działało. Zarabiasz na:
    - wykonaniu i przekazaniu strony klientowi - 30% od jego miesięcznych wpłat;
    - poleceniu rozwiązania (ale nie wykonujesz strony) - 20% od jego bezpiecznych wpłat;
    - polecanie przez poleconych - czyli klient A poleca klientowi B. Otrzymujesz 10% od wpłat klienta B...
    Nie ma dolnej i górnej granicy jeżeli chodzi o zarobki.

Czy takie spamowanie reklamami na forum jest zgodne z regulaminem?

Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Zarabianie przez Internet to temat rzeka.. Już nie wiem nawet ile jest już wszystkich programów afilacyjnych? Tysiące? pewnie więcej.. ale chodzi o to czy da się na tym zarobić ? Oczywiście, że tak, ale jest wiele czynników, które się na to składają.

Po pierwsze trzeba się znać na tym co chce się sprzedawać/reklamować? bez konkretnej wiedzy nie zaplanujesz odpowiednich działań, a bez nich zginiesz na starcie.
    Po drugie, trzeba włożyć w to mnóstwo pracy by dopiero po około 4-6 miesiącach były jakieś pierwsze zarobki. Ktoś kto liczy, że zacznie dziś i za miesiąc będzie tylko odcinał kupony to się grubo myli. Bez cierpliwości do wyników też tutaj nie ma się kto pchać.

Znam osoby, które na programach affilacyjnych osiągają zarobki 10000+ ale to naprawdę ciężki kawałek chleba
    Podsumowując nie jest to dla wszystkich jak to wszędzie widać na reklamach !

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Zarabianie w Internecie to trudna sprawa. Sam z tym zaczynałem i nie wiedziałem, że aż tyle trzeba się nauczyć żeby zarabiać kilka tysięcy miesięcznie, ale jedno jest pewne. Da się i to dużo

mezo
    Gość

W sieci można zarobić podobnie jak wszędzie. Ale tak jak wszędzie aby zarobić trzeba coś umieć. Jeżeli pozycjonować, programować, optymalizować, tworzyć grafikę czy tak pisać jak ta copywriterka: http://karolina-kijowicz.com.pl - to bez dwóch zdań - świat stoi przed Tobą otworem.

Początkujący Avatar witkacy8
    Mieszka w
    Lubiąż
    Siła Reputacji
    0

Obecnie w sieci można zarobić, ale trzeba wiedzieć co i jak.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał marek_grzywa Zobacz post
    Czy takie spamowanie reklamami na forum jest zgodne z regulaminem?
    To jest być może nawet marketing szeptany, ale co ja tam wiem..

masterchef
    Gość

Jakiś grosze na pewno da się zarobić, lecz czy da się za to utrzymać i wyżywić rodzinę? Chyba raczej nie.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

W sieci da się zarobić jak najbardziej. I nie mówię tu o systemach zarabiania, bannerach itd. Ale grafik przykładowo, czy dobry copywriter w agencji reklamowej zarobi na pewno. Ale jak tu już inni pisali - do tego trzeba czasu i wytrwałości.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia