Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    kuropatwa
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Ozonowanie a alergie

Ktoś z was może kiedyś korzystał z usługi ozonowania w mieszkaniu?
    Zastanawiam się czy to rzeczywiście korzystnie wpływa na powietrze w domu i powoduje, że ogólnie "lepiej się żyje" w takim mieszkaniu?
    Znalazłam w okolicach Warszawy taką firmę: http://greenstyle.com.pl/ która zajmuje się ozonowaniem, dezynfekcją i innymi podobnymi zabiegami.
    Jakie są wasze wrażenia po przeprowadzeniu ozonowania?

opinie o lekach
    Gość

Odp: Ozonowanie a alergie

Szkoda pieniędzy, jednorazowe ozonowanie nic nie da, problem i tak wróci jak bumerang. Sam ozon jest toksyczny, stosuje się głównie do zabijania drobnoustrojów w wodzie, a nie odkażania powietrza, które wdychamy.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Nie zgadzam się, ozon nie jest toksyczny, fajnie oczyszcza powietrze, jestem jak najbardziej na tak.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Tak, jak pisano wyżej, ozonowanie wcale nie jest toksyczne, ozon doskonale oczyszcza powietrze, likwiduje w nim grzyby, wirusy i bakterie, a samo powietrze po ozonowaniu jest orzeźwiające, takie jak po burzy. My kupiliśmy sobie ozonator do domu i do pracy. Używamy go codziennie. Jest to urządzenie od producenta Klimawent S.A z Gdyni: https://klimawent.com.pl/oferta/oczy...lvir-ozonator/ Te ozonatory działają świetnie, są niezawodne, nie psują się, ani nie dzieje się z nimi nic złego. Cenowo wychodzi opłacalnie. W pracy korzystamy z niego dłużej i tam go trochę "testowaliśmy", zanim kupiliśmy sobie taki sprzęt do domu i mogę śmiało powiedzieć, że opłacało się go kupić.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jeśli chodzi o ozonowanie to warto nawiązać współpracę z https://dddkrakow.pl/ https://dddkrakow.pl/ozonowanie/ , jestem pewna, że będziecie zadowoleni z ich usług. Dodatkowo koszty za usługę są niewielkie

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał melo Zobacz post
    Nie zgadzam się, ozon nie jest toksyczny, fajnie oczyszcza powietrze, jestem jak najbardziej na tak.
    OZON jest silną trucizną w odpowiednim stężeniu. Działa na szkodliwie na układ oddechowy. Powoduje zwłóknienie pęcherzyków płucnych. Nie należy przebywać w ozonowanym pomieszczeniu. Wrócić do niego po skończonym ozonowaniu co najmniej po 30 minutach. Słyszałem o przypadku gdy osoba obsługująca komorę ozonową, otworzyła ją za wcześnie i wylądowała w szpitalu!!! OZONOWANIE to doskonały sposób na odkażanie wszystkiego ale trzeba to robić "z głową" . Dobrym sposobem na zabezpieczenie np. otwartego słoika z dżemem lub śmietany przed pleśnieniem jest zastosowanie ozonowanej oliwy na denko. Dwie, trzy krople wystarczy.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jest dziedzina medycyny związana z ozonem. Nazywa się OZONOTERAPIA. Jest to młoda gałąź terapii lecz oparta na naturalnych składnikach ma niesłychany potencjał np. przy leczeniu ran. Ozon w postaci mieszaniny ozonowo tlenowej , doskonale przyspiesza terapię gojenia ran. W postaci związanej z oliwą / olejem lnianym. można go przechowywać w domu i stosować doraźnie.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia