Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Naturalne metody na pryszcze

Pryszcze w wieku dojrzewania to pewnik u większości osób. Odpowiadają za taki stan rzeczy zmiany hormonalne. Nie da się tego uniknąć, ani w stu procentach usunąć objawów. Niemniej jednak można troszkę złagodzić dolegliwość. Kilka osób podpowiedziało sposób z drożdżami. Potwierdzam - cudów nie zdziała, ale działa trochę oczyszczająco i można odrobinę zniwelować niedoskonałości na skórze. Dobry też będzie napar z bratka - pić zamiast herbaty. Można też robić okłady w zaczerwienionych miejscach (rumianek też się do tego nada). Ostropest plamisty wdrożyć do diety - zawiera sylimarynę, która działa stymulująco na funkcjonowanie wątroby. Troszkę słońca nie zaszkodzi, a pomoże przede wszystkim wszelaka aktywność na świeżym powietrzu. W miarę możliwości intensywna - to podkręca metabolizm i regenerację komórek. No i unikać dymu tytoniowego.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Z większością to się zgadzam, aczkolwiek to maseczki z drożdży nie próbowałem :P Ale napar z bratka polnego faktycznie działa fajnie i do tego jakiś sport. Jak się dobrze zmęczymy to większość tych toksyn z potem wyjdzie i pryszcze faktycznie nie rosną tak mocno. Ja zacząłem pływać sobie na desce w wake praku u siebie w okolicy ale potem złapałem bakcyla i teraz jak jest okazja to jadę. Mimo, że problem z pryszczami minął to miłośc do sportu została. Jak gdzieś dalej w głębi kraju jestem to szukam spotów na https://www.wheretowake.com/pl/ i jadę popływać. Teraz jednak muszę się na snowboard przerzucić bo sezon na wake`a minął.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Naturalne sposoby - zdrowa dieta, napar z drożdży, maseczki oczyszczające. Do tego maść cynkowa na osuszenie. Ale tak serio to wolałabym mniej ekologicznie, a skutecznie.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia