Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Naturalne metody na pryszcze

Ja ograniczam nabiał i dbam o zdrową dietę

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Z jakich kosmetyków korzystacie w przypadku Waszej twarzy i dlaczego?

odblaskowe kurtki robocze

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Warto jest dbać przede wszystkim o pielęgnację. Tylko zadbana twarz będzie wyglądała ładnie.Sama polecam wybrać się do gabinetu medycyny estetycznej na peeling kwasem. Na przykład migdałowym, na który sama chodzę co jakiś czas. Bardzo skuteczny zabieg. Sprawia,że skóra jest delikatniejsze, usuwa przebarwienia, drobne niedoskonałości.

Ze swojej strony mogę polecić Bona Dea w Krakowie. Chodziłam tam na wiele zabiegów i jestem bardzo zadowolona z salonu. Pełen profesjonalizm a zabiegi dały bardzo dobre rezultaty.

https://bonadea-krakow.net.pl/

Na stronie jest kontakt.

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Warto przed wszystkim zacząć*od prawidłowej pielęgnacji skóry oraz odżywiania. Przetworzona żywność nie dość, że jest naszpikowana chemią to jeszcze dostarcza mniej witamin i minerałów. Warto zacząć gotować w domu zamiast stołować się na mieście, zamiast gotowego obiadu z marketu zrobić z "surowych" produktów. Białą mąkę zastąpić*razową, cukier owocami, słodzone napoje wodą*(może być*z dodatkiem naturalnych soków, cytryny itp.). Do tego dużo świeżych warzyw i nawodnienie. Po miesiącu lub dwóch stan skóry znacznie się*poprawi, a to jedynie kilka zmian. Na temat żywienia w kontekście stanu skóry można by dużo pisać, polecam poszperać w sieci.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia