Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Kawosze doradźcie coś!

Termosy z reguły są dobre do przenoszenia gorących napojów i nie przeciekają. Z kubkami to chyba trochę loteria... Czasami zwykły najtańszy z marketu trzyma lepiej niż drogi, firmowy.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja mam termiczny kupek i nic nie przecieka. Tylko że dostałem go jako gratis przy okazji jakiejś akcji eventowej, promocyjnej.

Początkujący
    Mieszka w
    Szczecin
    Siła Reputacji
    0

Z własnego doświadczenia mogę polecić kubki termiczne, które są otwierane przez taki przycisk u góry - bo te odkręcane mogą sprawić psikusa i zalać torebkę niestety

Zarthun
    Gość

Ja nie mam problemów z kubkami, które kupuje. Zawsze kupuje trochę grubsze, żeby lepiej trzymały ciepło.

printtoe
    Gość

Z kubka termicznego korzystałam na prawdę przez dłuższy czas, bo w zimę zamiast wody piję herbatę. Niestety, ale kubek należy trzymać cały czas w odpowiedniej pozycji, bo może się wy;ać, chyba, że kupisz bardzo dobrej jakości ten kubek, mój nie był jakiś drogi. Dlatego ja kupiłam sobie mały termos, źle to nie wyglądało, a dużo wygodniej

anonsetowarzyskie2069
    Gość

Kubek termiczny to przydatny gadżet i to bardzo. Warto w niego zainwestować.

Początkujący
    Mieszka w
    Myślenice
    Siła Reputacji
    0

Kubki termiczne z przyciskiem u góry są często odkręcane. Ja tam wolę się napić świeżo zaparzonej kawy, a moje kubki termiczne zalegają od dłuższego czasu w szafce. Nawet w podróży nie ma przecież problemu ze stacją paliw serwującą dobrą kawę .

darius
    Gość

Najlepsze sa te termosy wojskowe, wytrzymale i swietnie utrzymujace temperature, a przy tym wygladaja kozacko

Julka
    Gość

Kubek termiczny to bardzo trafna opcja. Ja używam na co dzień jak jeżdżę samochodem ciepła kawka na zawołanie ktoś tu pisał o złym działaniu kawy. Pewnie po części ma rację, ale ja na przykład wyczytałam ostatnio na stronie farmacjapraktyczna.pl, która zamieszcza na prawdę rzetelne treści, że kawa z cukrem jest dobra dla mózgu i poprawia pamięć W rozsądnych ilościach można wszystko

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja kupiłam kubek termiczny z tchibo i jestem z niego zadowolona

- - - Updated - - -

Podeślesz link do artykułu?

- - - Updated - - -

Cytat Napisał Julka Zobacz post
    Kubek termiczny to bardzo trafna opcja. Ja używam na co dzień jak jeżdżę samochodem ciepła kawka na zawołanie ktoś tu pisał o złym działaniu kawy. Pewnie po części ma rację, ale ja na przykład wyczytałam ostatnio na stronie farmacjapraktyczna.pl, która zamieszcza na prawdę rzetelne treści, że kawa z cukrem jest dobra dla mózgu i poprawia pamięć W rozsądnych ilościach można wszystko
    Podeślesz link do artykułu?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia