Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

Twoja ocena: Yes No

Thumbs up Awaria w BZ WBK. Utrudniony dostęp do kont

Klienci banku BZ WBK mają utrudniony dostęp do swoich kont oraz usług banku przez internet.
    Strona logowania do konta czasami podaje informacje o niemożliwości zalogowania, innym razem próba zalogowania kończy się powrotem do strony proszącej o NIK, a jeśli już po kilku próbach uda się zalogować, to serwis chodzi bardzo wolno.

Bank poinformował o problemach na Facebooku oraz na swoim blogu:

"w tym momencie mogą występować utrudnienia w dostępie do usług BZWBK24 internet, BZWBK24 mobile, Moja Firma Plus, iBiznes24 skutkujące spowolnionym działaniem serwisów lub brakiem dostępu do niektórych ich funkcji, w szczególności historii rachunku.
    Trwają prace nad rozwiązaniem problemu"

Szkoda tylko, że na stronie głównej banku brak informacji o problemach. Zmuszanie klienta do poszukiwania takich informacji źle wpływa na wizerunek, tym bardziej takiej instytucji zaufania społecznego jak bank.

fruitekk
    Gość

Odp: Awaria w BZ WBK. Utrudniony dostęp do kont

ja mam takie konto w BZWBK i nie miałem z nim nigdy najmniejszych problemów jesli chodzi om dostęp do konta czy o cokolwiek innego - polecam BZWBK
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-04-15 o 23:33

Ramecki
    Gość

Tutaj na stronie macie też porównanie kont studenckich a tak naprawdę jest to porównanie najlepszych kont osobistych - myślę, że wam się taki ranking przyda przy wybieraniu konta dla siebie.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-04-15 o 23:34

kaasiaa
    Gość

Konto Godne Polecenia w Banku BZWBK jest zwolnione ze wszystkich opłat, czy trzeba zrealizować jakieś warunki żeby za nie nie płacić?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-04-15 o 23:34

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia