Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
    marta
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Komu zlecić wykonanie witryny ?

Sklep internetowy bez odpowiedniej obsługi informatycznej to jak stół bez nóg. Warto skorzystać z profesjonalnej obsługi informatycznej. Nam pomógł wrocławski outsourcing it. To usługa ściśle dopasowana do potrzeb, bez zbędnych dodatków, które zdarzają się w gotowych oprogramowaniach.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 11-07-17 o 12:14 Powód: wycięty spam

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Sprawdzonej i polecanej agencji marketingowej. Zawsze to pewność otrzymania gwarancji i ewentualnego wsparcia w aktualizacjach itp

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Czy ja wiem czy agencji marketingowej? Może lepiej jakiemuś webmasterowi tylko z doświadczeniem.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Piotr Benet Zobacz post
    Zależy mi na stronie-wizytówce. Taka z kilkoma podstronami: o mnie, kontakt i realizacje. Znacie kogoś dobrego i niedrogiego?
    Absolutnie nie skłaniałbym się do tego, żeby polecać jakąkolwiek firmę bezpośrednio bo firma o najlepszej renomie może coś zepsuć lub odwrotnie - nie bardzo znana może odwalić kawał dobrej roboty. Na blogu netgrafu masz przykłady kreacji różnych stron, to są takie studia przypadku. Raczej na takim czymś się skup, przeglądając różne będziesz wiedział czy jakaś firma robi to dobrze, czy nie. Dlaczego podejmuje jakieś decyzje w taką a nie inną stronę. Jeśli firmy nie mają czasu na zaprezentowanie swoich prac z opisem, to raczej niezbyt dobrze to o nich świadczy.

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Żagań
    Siła Reputacji
    0

Poszukaj na Freelancerze, tam będzie prawdopodobnie najtaniej i najlepiej.

pukla123
    Gość

Jesli chodzi o (wycięty spam) to polecam firmę (wycięty spam firmy na E). To specjaliści od e-marketingu i pozycjonowania stron internetowych. Poprzez doradztwo marketingowe pomagają przedsiębiorstwom wypromować się w internecie. Ja jestem bardzo zadowolona z efektów ich pracy. Są bardzo kreatywni i uczciwi.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 24-06-19 o 19:12 Powód: wycięta niezamówiona i nieoznaczona reklama

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia